Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vidéki városban (Debrecenben)...

Vidéki városban (Debrecenben) mi a reális bérigény 2 éves tapasztalattal rendelkező friss diplomás molekuláris biológus számára?

Figyelt kérdés
Szeretnék reális bérigényt mondani állás interjún, de sajnos nem tudom, hogy az mennyi, mert az egyetemi évek alatt csak azt hallja az ember, hogy mennyire jó lehet a gyógyszeriparban és a magán kutatói szférában keresni. Fél év külföldi szakmai tapasztalatom is van, két idegen nyelven is folyékonyan beszélek, vegyésztechnikusi végzettséggel is rendelkezem. Azt gondoltam a 300. 000ft-os netto fizetés reális, de egyre inkább úgy gondolom, hogy a 230. 000-270. 000 ft körüli netto fizetés inkább közelebb áll a valósághoz. Valaki aki ilyen területen dolgozik vagy belelát tudna tanácsot adni?

2019. ápr. 4. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten ezen a területen dolgozom, így a véleményem inkább általános mint speciális.

A leírásaid alapján értékes tudással rendelkező ember vagy.

Ha jól értem, akkor a gyógyszeriparban kívánsz elhelyezkedni.

Debrecenben tudtommal min. 3 gyógyszergyár van, így egyre inkább és egyre jobban megbecsülik a szakmailag sok helyen "bevethető" diplomásokat. (a magán-kutató szféra alatt a Pharmaflyght-et érted?)

Nyilván a megpályázott beosztástól és az elvárásoktól nagyban függ az elvárható bér...

Én úgy vélem, hogy a próbaidő idejére a 270.000 nettó kölcsönösen korrekt tárgyalási alap, amit a véglegesítéskor lehet korrigálni...

2019. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Őszintén szólva örülnék, ha így lenne. Sajnos mindenfélét lehet hallani, így nehéz belőni mi a valós bér ezen a területen. De az általad írt összeget reálisnak vélem. A magán kutatói szféra lehetőségeivel még nem vagyok teljesen tisztában. Sajnos a Pharmaflight-nál nincs nyitott pozíció. Korábban nézegettem a Debreceni állás hirdetéseket és akkor a két nagy multi mellett, voltak más cégeknél is lehetőségek. Jelenleg nincs, de ez változik.


Ilyen állás pl amire megvan a végzettségem és a tapasztalatom:


[link]

2019. ápr. 6. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, én úgy látom hogy reálisan gondolkodsz.

A helyedben azért pl. megnézném a DE karrier-oldalát is, mert ott kutatás is folyik, meg most kezdenek építeni valamilyen oltó-anyag gyárat vagy mit, oda meg jó szakemberek kellenek!

És napi rutinként nézegetném a Teva, a Richter, a Pharmaflight stb. karrier oldalait, mert nem minden állás jelenik meg egyéb oldalakon... (de be is lehet küldeni egy érdeklődést, s akkor ők keresnek meg!)

2019. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképpen nézegetni fogom az írt oldalakat, a Teva és a Richter oldalára már regisztráltam és napi szinten nézem, hogy milyen lehetőségek vannak. Ha olyat látok amire megfelelek akkor beadom az önéletrajzom. Ha esetleg valaki még tud egyéb lehetőséget, ahol érdemes lehetne érdeklődni, önéletrajzot beadni szívesen veszem. Ha esetleg nem sikerülne elhelyezkednem szeretnék gyakorlatban maradni, akár önkéntesen is dolgozni, ahol még többet tanulhatok. Erre milyen lehetőségek vannak?
2019. ápr. 7. 10:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj el az egyetem HR-eséhez, az ilyen lelkes embereknek örülni fognak!
2019. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam, de fel fogom keresni. Nemsokára lesz az egyetemen állásbörze is, ott is érdeklődök majd.
2019. ápr. 7. 11:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2019. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig írtam: "A helyedben azért pl. megnézném a DE karrier-oldalát is, mert ott kutatás is folyik, meg most kezdenek építeni valamilyen oltó-anyag gyárat vagy mit, oda meg jó szakemberek kellenek!" - DE=Debreceni Egyetem...:)))
2019. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a 270.000 ft netto bèrigèny is elèg távol áll a valóságtól, a netto 240.000ft bèrigènyre is azt mondták, hogy ilyen magas fizetès nincs az adott vègnèl. Kifejezettem az èn vègzettsègemnek megfelelő diplomás állásnál, ahol a munkatapasztalat miatt hívtak be. Másoknak milyen tapasztalata van ezügyben?
2019. jún. 21. 13:59
 10/11 A kérdező kommentje:
*cègnèl
2019. jún. 21. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!