Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlott levél elsőbbségivel...

Ajánlott levél elsőbbségivel hány alap érkezik meg?

Figyelt kérdés
Küldtem egy levelet ajánlottan elsőbbségivel harmadikán, a nyomkövetésen azt írja, hogy 'sikeres kézbesítés' és hogy a jelenlegi helyszín a budapesti posta. Tehát még nem szállították ki akinek küldtem?? Holnapig kellene megérkeznie..
2019. ápr. 5. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy harmadikán mikor adtad fel. Ha napközben, akkor már tegnap oda kellett volna érnie. Viszont ha késő délután/este, akkor az csak a tegnapi postával ment el és ma fogják kikézbesíteni.
2019. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amugy rosszul mondtam most rájöttem hogy ma van ötödike. tehát másodikán adtam fel.
2019. ápr. 5. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
A sikeres kézbesítés szerintem azt jelenti ami. Kézbesítve lett Budapesten. Mit nem értesz?
2019. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
... amúgy a 2-án feladott elsőbbségit 3-án kézbesítik.
2019. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy másodikán mikor adja fel. Ha este 3/4 8-kor, akkor azt már nem fogják másnap kikézbesíteni. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2019. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az akkor is le lett kézbesítve!
2019. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Reggel adtam fel másodikán.


Hát akkor oké, csak én azt hittem hogy a helyszínnél az lenne kiírni, ahova elpostáztam, nem csak ennyi h 'budapest posta'

2019. ápr. 5. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fog utcát írni, csak postát. Ha 2-án adtad fel akkor még továbbítási határidő utáni feladással is - amit az 5-ös emleget - 4-én kézbesítve lett.
2019. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én pénteken dél körül adtam fel egy levelet nem ajánlottként, elsőbbségivel. Ma már kedd délután van, de még mindig nem érkezett meg.


Szerintetek van még rá esély, hogy megkapja a címzett?

2021. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!