Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Most fogják csinálni a TAJ kártyámát, ezentúl mennyi pénzt fognak levonni a fizumból?

ápr. 5. 15:22  Privát üzenet  

A válaszok

Hogyhogy ezentúl? Vagy eddig egyáltalán nem dolgoztál?

A fizetésből, rendes munkaviszony esetén 15% szja-t, 10% eü járulékot, meg 8,5% egyebet vonnak, összesen 33,5%-ot.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 5. 15:38 Privát üzenet
10% az a nyugdíj lesz, a 8,5 pedig az egészségbiztosítási alap.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 5. 15:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az van hogy nem találom a személyi, lakcím, taj kártyámat ami a pénz tárcámban volt és ha eltünt mitt kell csinálni? 17f
SIM kártyám letiltottam :/ Ienkor mit kell csinálni? Mi az a PIK kód? És most miért nem érzékeli a telefonom a SIM kártyámat?
Átakarom vinni a 70 sim kártyámat 30 as ba ez mennyibe kerül és lehet e interneten csinálni ha igen küldenétek linket?
Paypal-hoz szeretném hozzáadni a kártyámat de ezt írja ki:"This card is not accepted. Please use a different card. " Mit tudok csinálni?
Ha elvesztettem TAJ kártyámat, hol tudok újat csinálni?
Nyitottam folyószámlát a bankban. Kiküldték a kártyámat, akkor innentől tudnak rá pénzt utalni vagy kell még valamit csinálni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!