Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek bejön a Tesco önkiszolg...

Nektek bejön a Tesco önkiszolgálós pénztár?

Figyelt kérdés
Eddig csak kora reggel volt tapasztalható, de ma egész délelőtt kizárólag csak ezek a pénztárak működtek a szombathelyi nagy Tescoban. Kevés árucikknél valóban praktikus a gyorsasága, de ez esetben telepakolt kosarakkal voltak az emberek. 10 autómata pénztár, 3db segítőkész, de leterhelt pénztárossal. Ha hatékonysági szempontpól nehezíti a vásárlást a Tesco, a pénztárosokon megspórolt összeg miért nem csökkenti az árucikkek árát?

2019. ápr. 9. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem szetetem, mert állandóan hibaüzenetet ad, folyton segítség kell (nem olvassa a vonalkódot, nem találja, csipog alkoholnál, óvszernél...), és így sokkal lassabb.
2019. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Semmi gondom nincs vele, igaz, a pénztárosokkal sem volt.


"a pénztárosokon megspórolt összeg miért nem csökkenti az árucikkek árát"


Annyira nagy volumenről beszélünk a forgalom alatt, hogy ha a megtakarított bérköltséget szétosztanánk az összes áru között, talán 1 Ft levonás jutna az egyes termékekere.

2019. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

az is lehet emiatt nem drágulnak a termékek, hiszen infláció minden évben van.


Minél több automata kasszát és robotot a világba, pláne amikor influenza időszak van!

:)

2019. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha pár dolgot vesz az ember, akkor szerintem jó dolog, gyorsan lehet végezni, aztán az ember fogja a cuccát és megy. Ha sokat vásárolok, hülyeségnek tartom, mivel az árut csak azután pakolhatom el, hogy már fizettem, és csomó idő, ráadásul felartom a sort.
2019. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Önmagában jó ötletnek tartom ezeket, de nem szeretem használni őket, mert állandóan hibaüzeneteznek és ekkor meg kell várni hogy odajöjjenek megcsinálni. De ha alkoholos italt veszel akkor is meg kell várni míg egy munkatárs továbbengedni a vásárlást. Ha pékárút veszel az is rémálom mert mire a listából megtalálod mindegyiket elmegy vele a napod.
2019. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
3-as szerinted nem drágulnak a termékek? 2 dolog amit eddig itt vettem, az egyik 20%-ot drágult tavaly év vége óta, a másik kb 2x 15%-ot. Baj lehet a látásoddal. Azóta másik boltban veszem meg ott ugyanannyi mint volt.
2019. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Eleinte tetszett, nem zavart, hogy kasszás vagyok. De ahova én szoktam tescoba menni állandóan lefagy/nem érzékeli a beütéseket a gép. Mondta is az egyik "segítségnyújtó" ember, hogy már az összes ilyen, mert kb. ennyi időt bírnak ki. Kb 6-8 évet...
2019. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!