Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor érdemes felhívni az...

Ilyenkor érdemes felhívni az ügyfélszolgálatot?

Figyelt kérdés

Megbízható webáruházból rendeltem tegnap reggel, paypallel fizettem ki. Jött róla e-mail a paypaltól is hogy fizetve + egy elektronikus számla is. A bankkátya össze van kötve a paypallal, DE közvetlenül a paypalomon nincs pénz.

Ma reggel jön egy e-mail hogy még nem fizettem ki, tegyem meg, ha bankkártyával fizettem akkor manuális feldolgozzásra várhat a dolog. És írták hog amennyiben banki utalással fizettem küldjem e a bizonylatot e-mailben...

Várjak még? Mit tegyek?


2019. ápr. 10. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Ott a számla, küldd át nekik azt!
2019. ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:

Nézd meg milyen azonosítók tartoznak az utaláshoz és azokat küldd el, banki online oldalon is nézd meg, ne csak a Paypal-on.


Küldd el nekik a tranzakció számot, utalás pontos összegét, pontos időpontját, két számlaszámot és minden adatot, ez a lényeg. Ha rajta van a számlán akkor az is jó.

2019. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!