Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress-ről csak bankártyáv...

Aliexpress-ről csak bankártyával lehet vásárolni, simán számláról utalni pénzt nem lehet?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor merjek a bankkártyámmal fizetni, vagy nyissak egy új bankszámlát és az ahhoz tartozó kártyával fizessek, amin annyi pénzt tárolok, amennyit az ott történő vásárláshoz éppen kell? Mennyire egbízható ez az oldal?
2019. ápr. 12. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Megbízható az oldal, olyan mint az Ebay vagy Amazon. Ha nagyon parázol, csinálj Paypal számlát, sok eladónál lehet Paypal-al fizetni Ali-n.
2019. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alin nem lehet paypal-al fizetni, csakis alipay-el.


Ha izgulsz csinaltass egy virtuális netes számlát és használd azt, de teljesen megbízható.

2019. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
# De igen, lehet Paypal-al fizetni, de csak bizonyos eladóknál. Azt hiszem, ezt oda is írtam. Dropshipper vagyok, szerintem jobban tudom. Bírom amikor hozzá nem értő személyek osztják a "hasznos" gondolataikat egy témában.
2019. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Linkelj már nekem kérlek egyetlen egy eladót aliexpressről akinél lehet paypalall fizetni a rendszer keretein belül és akkor elhiszem.
2019. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem linkelem semmit sem neked, majd belefekteted magad az energiád, aztán megnézed.

Eddig azért nem láthattad, mert ha Magyarországra szeretnéd a szállítást, akkor nem lehet(kérdező nem kötötte ki, hova szeretné). Ha más címre kéred, mondjuk UK vagy US akkor van ilyen opció.

Magyarba viszont ott van a Webmoney is mint fizetési lehetőség.

2019. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viszont mivel most pont csináltam egy rendelést, parancsolj.:


[link]

2019. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megáll az ész, én kérek elnézést.
2019. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!