Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliából milyen hamar ér ide...

Angliából milyen hamar ér ide csomag? És ki fogja kiszállitani?

Figyelt kérdés
Tegnap adtak fel nekem egy csomagot International Tracked and Signed szállitással, esetleg valakinek tapasztalata vele? Milyen hamar ér ide? Jo lenne ha az unnepek elott megjonne.. És hogy hol tudnam nyomon kovetni, mert ma reggel elhagyta angliat de azota sehol sem lehet kovetni tovább. Valamit olvastam arrol hogy magyarorszagon a GLS fogja kiszállitani, ez lehetséges?
2019. ápr. 16. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Tracking számot beírod a szállító cég keresőjébe és lőn öröm és boldogság, már tudod is, hol jár a csomagod.
2019. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"ma reggel elhagyta angliat de azota sehol sem lehet kovetni tovább.", tudtam kovetni egy amig Angliaban volt
2019. ápr. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!