Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol és hogy kell sport fogadás...

Hol és hogy kell sport fogadást kötni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz egy sportfogadó irodánál, vagy besétálsz egy lottózóba/trafikba/kocsmába és kitoltesz egy szelvényt.
2019. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ökölvívásra is tudok újságosnál ?
2019. ápr. 18. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudsz


Elmúltál már amúgy 18??

2019. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Akkor bemegyek és az újságosnak mondom, vagy találok ott ilyen papírt ? Aztán ha nyerek akkor a szelvénnyel tudom átvenni ? Az ára annyi amennyiért fogadok ?
2019. ápr. 18. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Bemesz, piros-fehér papír lesz. Viszont kódot kell beírni, amit nem tudok úgy elmagyarazni hogy megértsd. Újságból ki lehet nézni őket, de én ritkán fogadok így, inkább online szoktam fogadni, nem firkálok.


Egyszerűbb, ha megmondod a pultosnak, milyen meccs, mikor ki, mit akarsz, és beüti a gépbe.

Szerintem megmutatja neked is kitoltest is ha normális és nincs nagy forgalom épp.

2019. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenki
2019. ápr. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!