Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme/...

Szerintetek van értelme/ célravezető lehet, ha olyan cégeknek is elküldöm az önéletrajzom, a megadott elérhetőségen, akik nem hirdetnek állást, de a végzettségem és tapasztalatom a cég profiljába illik?

Figyelt kérdés
Esetleg van valaki akinek így lett munkahelye vagy szintén próbált ilyen módszerrel is állást keresni?
2019. ápr. 19. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, küld csak el, mastnem megy az adatbazisukba es ki tudja mikor keresnek meg
2019. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én tanáltam így munkát, bár nem azonnal, pár hónappal később hívtak, hogy érdekel-e egy állás. Igaz nekem kicsit "ritkább" végzettségem van, amire nem könnyű embert sem találni.
2019. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Álláskereséssel kapcsolatban: [link]
2019. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt elfelejtettem kiírni, hogy nekem is "ritkább" végzettségem van, ezért állás sincs mindig hirdetve ebben a szakmában. De korábban is néztem a hirdetéseket és akkor kiírtam néhány munkahelyet, akik ilyen végzettségű személyeket kerestek. Bár azt, hogy mennyire könnyű rá embert találni nem tudom. Hasonló területen végzettek vannak azért, tapasztalattal is rendelkezők azért kevesebben. nekem is nagyon sokat kell még tanulnom, de szeretném valahol elkezdeni, ahol tanulni és fejlődni is tudok még.
2019. ápr. 19. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy cég nem köteles meghirdetni az állást. A poziciók közel kétharmadát ajánlással vagy saját adatbázisból költik be.

Mindenképpen érdemes beküldeni egy önéletrajzot, sőt ha speciális szakmád van érdemes néhány nappal kédőbb felhivni a hr-t és megkérdezni hogy mik a lehetőségek náluk.

2019. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!