Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok lottózni?

Ti szoktatok lottózni?

Figyelt kérdés

Milyen összegben, milyen gyakran? Mindig ugyanazt a számsort teszitek meg, vagy találomra ikszeltek be számokat?


Én az ötöslottón szoktam játszani, átlag heti egy szelvényt küldök be. Általában ugyanazt az öt számot ikszelem be, nincs különösebb szentimentális jelentősége, de valamiért ragaszkodom ehhez a számsorhoz. Néha más számokat teszek meg, vagy +1 szelvényt adok fel. Néha kimarad egy-egy hét. Igyekszem nem túlzásba vinni, nem akarok szerencsejáték-függő lenni, de azért megadom a lehetőséget, hátha... :D


2019. ápr. 20. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Néha. Átlagosan 2-3 hetente szoktam feladni egy-egy szelvényt, általában állandó számokkal.

Tisztában vagyok a dolog matematikájával, nagyobb az esélye, hogy Lida Arakelyan összejön velem, mint hogy telitalálatom legyen, de havonta egy ezres hülyeségre bőven vállalható szerintem.

2019. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha.
2019. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagy nyeremény van.
2019. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 6 db szelvénnyel játszom állandó számokkal. Ezért nem merem abbahagyni. A netennadom fel és öthetes szelvényt veszek. Aztán utalják a nyereményt. A legtöbb eddig egy 3-asért utalt 31 ezer forint volt.
2019. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!