Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogosan érintett érzékenyen...

Jogosan érintett érzékenyen ez a beszólás? 2. napja kattogok rajta

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam rendelni a H und M-ből és a Zarából, ugyanaz a cég végzi a kiszállítást. Most a Glamour-napokon eléggé bevásároltam, a héten szállították volna ki a csomagot. Elméletileg délután érkezett volna a futár (mindig ugyanaz a srác szokta hozni a csomagokat), úgy is szerveztem a napunkat, hogy ebéd után mentünk is haza a babával. 2 és 3 között volt várható, de már fél 1-kor csörgött a telefonom, a kiszállítós srác volt, hogy csomagot hozna, és a ház előtt áll már. Én közben a város másik végén egy étteremben, ebéd közepén... Mondtam neki, hogy még nem vagyok otthon, egy jó 15-20 percig tuti nem, de addig szállítsa ki a többi csomagot, max később visszakanyarodik, vagy átrakom a szállítási időpontot jövőhétre. Mondta erre, hogy inkább rendeljem meg újra. Elmagyaráztam neki, hogy kuponos rendelés, sokmindent vettem, szóval érezhető volt az a -20%. Ha meg újrarendelném, akkor ez az akció már nem élne, minden teljes áron jönne, ha van egyáltalán mindenből a méretünkben, stb. Erre a futár felcsattant, hogy miért nem lehet akkorra rendelni, amikor tudom, hogy otthon leszek, és hogyha nem rendelem meg megint, akkor nekik ezt tárolni kell a jövőhétig, és hogy sokkal egyszerűbb lenne visszaküldenie, mint ezt pakolgatni. Mondtam neki, hogy ő egy alkalmazott, tudtommal ez a munkája, és a kiszállítást 2-szer kell megpróbálnia, nem visszaküldetni velem a csomagot, mert ő nem akarja pakolgatni. Nem voltam trágár, sem lekezelő, egyszerűen tárgyilagos. Végül mondta, hogy akkor fél óra múlva visszamegy, ha már otthon leszek akkor. Jó, sikerült is, erre látja, hogy az autóban ott alszik a lányom, és megjegyezte nagy flegmán, hogy ilyen pici babával lehet inkább otthon kéne lennem, nem?! De mintha számon kért volna körülbelül, hirtelen köpni nyelni nem bírtam. Eddig nem volt ilyen, mindig közvetlen, kedves volt.


A férjem mondta, hogy tegyünk panaszt, ha ennyire zavar, de mire?! Hogy ejnye, nem volt velem kedves a futár?! Annyi biztos, hogy az itthoni címünkre nem kérek több csomagot, inkább a szüleimhez, vagy a férjem irodájába.

Nem tudom, mitől vagyok ennyire lelkis, mert mindig egy temperamentumos nő voltam, akit ha ért is valami negatív, tett rá magasról. De mégis ez a megjegyzés, mintha én nem tudnám, mi a jó a babának (2 hós kislány).


2019. ápr. 20. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Vannak bunkó, kretén emberek, ne foglalkozz vele.
2019. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Most komolyan azon kattogsz, hogy egy számodra idegen ember mit mondott? Kemyények lesznek majd neked az ovis, iskolás évek.
2019. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
35%

Hát hallod..Szar napja volt a futárodnak.:D

Szerintem csak a hormonok játszanak veled, ne kattogj rajta.Ha amúgy normális szokott lenni én nem panaszolnám be.Ember ő is.Nekünk a GLS futár állandó volt már neki is rossz napja én megértem, mert nekem is szokott.Viszont alapvetően ő is tök normális, akkor minek panaszkodjak amiért emberből van és egyszer ,,rondán nézett rám".

2019. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak tényleg nem értem, miért rajtam csattan ez, mikor ha 10 rendelésből 1-nél van olyan, hogy nem tudok otthon lenni, mert dolgom van, vagy elutazunk, stb. A lányunknak is próbálom a legjobbat nyújtani, mindig beszélek hozzá, ölben van, viszem magammal mindenhová... De nem érzem, hogy bűntudatomnak kellene lenni, mert elszaladok ebédelni.
2019. ápr. 20. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Ha megpróbálod elképzelni a futár egy napját, hát elég sok idiótával kell találkoznia, nem rakott házszámokat keresgélni, a dobozt nyitogatni akaró öntudatos címzettekkel küzdeni, stb. úgy hogy 1-1 csomagra valóban minimális ideje van. Lépj túl rajta. A férjed meg egy piti kis házmester, ha ezért be akarja vamzerolni a futárt :)


"vagy a férjem irodájába."

A munkahelyre rendelést tanácsolja minden webáruház, javaslom térj át rá te is.

2019. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem tegyél panaszt. Fogd fel úgy, hogy a panaszkezelőknek az a munkája, hogy testre szabjanak valami sablonos választ, a munkaügyi központosoknak meg az, hogy ajánlgassanak közmunkát az esetleg kirúgott proli tahónak, így több emberrel is jót teszel :>
2019. ápr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Apersze panaszkodj, senkit nem fog érdekelni
2019. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze, a munkahelyre rendelés is jó, ha éppen 8-tól 4-ig fix helyen vagy. De a férjem vállalkozó, van, hogy reggel elutazik vidékre, és este jön haza... Mindegy, legalább a futár nem nekem fog panaszkodni.

Elhiszem, hogy vannak idióta vásárlók, de úgy gondolom, hogy én, aki szinte mindig itthon vagyok, ha jön, mindig a pontos összeget adom/előre fizetek, nem azt érdemli, hogy még megjegyzéseket, meg pofázást kapjon.

2019. ápr. 21. 10:10
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez a két fusztráld idióta találkozott tipikus esete.


A futár nem értem mit izgul, becsenget, nem vagy otthon és már megy is tovább a dolgára, majd jövő héten megpróbálja újra.

Te meg nem értem milyen alapon próbálod beosztani a futár napját - szerinted majd hozzád fog igazodni és 30 perc múlva visszamászkálni mert te épp ebédelgeszt? A kiszállításra mindig időablakot adnak meg, ő megpróbálta, te nem vetted át, történet vége. Majd amikor legközelebb arra jár újra próbálkozik. Szvsz ezen szívta fel magát emberünk.

2019. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De éppen ez a probléma, hogy ő közölte, rendeljem meg újra. Ezért mondtam, hogy akkor várjon meg, vagy később dobja be (főleg, hogy előre fizetett volt, a H und M esetében pedig vagy 3 hét, mire visszautalják a pénzt). Mert nekem az is tökéletes lett volna, ha a jövőhéten hozza ki, de ezt mondtam is neki.


Erre felcsattant, hogy neki akkor ezt vissza kell vinnie a raktárba, ott kerülgetni napokig, és egyszerűbb, ha újra megrendelem. Neki igen, biztosan az, de én meg anyagilag így járok jobban.

2019. ápr. 21. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!