Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért sír egy kamionos cég,...

Miért sír egy kamionos cég, hogy nincs sofőr bruttó 450EFt os fizetésért?

Figyelt kérdés
Ja és külföldre szállítanak,de nettóban nem sok az a pénz.

2019. ápr. 22. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megszokásból. 450 elég karcsú, viszont körülményektől függ. Ha hetente otthon az ember, akkor okés. De 3-4 heteket vagy kinn akkor nagyon gyenge
2019. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Melyik ez a cég? Felhívom őket és megkérdem neked, jó?
2019. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Melyik ez a ceg? En tudnek nekik tobb embert ajánlani
2019. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 3


Nem tudom jól tenném e ha kiadnám a nevét.

2019. ápr. 23. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:

a nagy multiknál se olyan hű de sok a fizetés, a nagy mítoszt övező 600+ ezres fizetés csak akkor jár, ha minden hónapban elsejétől hó végéig melózol, és mivel a legtöbb sofőr 3 hét / 1 hétben van, ők is 450 körül kapnak minden hónapban ...


Szóval ez egy abszolút reális és normális fizetés ha átlagolunk .


Azért kapsz te 2500 eurót osztrákban pl mert ott soha nem mész haza, max a nyári szabadságodon 2 hétre azt szevasz :D Azért a kamionos is ember, és nem egy gép, hogy csak ebben a bádogkoporsóban éljen...

2019. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 5


Szóval ha külföldön min 2x esét megkeresed akkor az azt jelenti látástól vakulásig dolgozol kint?Mert ugye majdnem fizetés sokkal jobb kint vagyis sokszorosa az itthoninak mint a kamionos témában is.Egyébként van pár megszállott kamionos aki örül ha egy kamionban töltheti el az életét annyira imádja.Itt magyarországon is van pl egy ilyen fiatal csaj.

2019. ápr. 24. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Brutto?😯

Legtobb helyen a bruttod a minimálbér, elit helyeken a szakmunkás minimálbér. A többi fizu az adómentesen adható .... ismétlem adható, és ezt kihasználva van babralva a fizukkal, és ezért nincs sofőr a nagyon elhivatott embereken kivül.


Én példám: minimálbérrel voltam bejelentve a többi adómentesen adható.


Soha nem volt uzemanyagtulfogyasztásom, mert mindig kiszámoltam. Egyik honapban 1 literrel kevesebb volt az átlagom, mint elötte, és erre a cég aztmondta tulfoyasztottam, es erre ebből az adómentesen adható bérből mar kevesebb is lett....


Na ezért sír a sok cég, mert a korrektség neki ismeretlen fogalom.

Vonogasson olyan embertől, aki valoban lopja pocsékolja stb stb, de ne olyantol aki korrekten áll a dolgokhoz.


Nyilván az ilyen cégek átjáróházak....


És akkor gondolj bele, elmész 2-3 hétre, es akkor a fizud lesz 300.000 forint.

Jobb cégeknél, a gyárakban túlorával meglehet ezt keresni, és pontoaan ezert porosodik az én jogsim is a fiókban.


Majd előveszem, ha lesz olyan korrekt cég, aki megbecsüli az ilyan embereket, akik korrekten állnak a munkához...

2019. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

milyen 2x es külföldön? Mond már meg hol, ember ... ne beszélj már fszságokat plz. Itthon a 2000 euró az átlag már HAVI szinten. Hol keresel te 4000-ret úgy mégis? Mert még a 2500 is jó fizetésnek mondható külföldön, a legtöbb helyen már ott is 2000 körül van.


Külföldön nincs hazajárás, szombat-vasárnap általában szabad, a kötelező pihenő miatt is, de ha te ezért a 2 napért haza akarsz járkálni akkor mi a francnak mész ki dolgozni? Hétfőtől péntekig / szombatig bent alvás a kocsiban, aztán a külföldiek leteszik a falujukban / városukban a telepen a gépet és hazamennek a 2 napra. De te nem ott élsz, csak egy bevándorló vagy az esetek 90%-ban és a bejelentett lakcímed egy hotel ahol nincs is szobád... Nem sok ember költözik ki ezért, a családja itthon van, kérdezd csak meg az st22 lacikát, ő is csak nyaranta jött haza annak ellenére hogy feleség várta itthon, de megkapta a havi 2500 euróját.


Szóval döntse el mindenki, hogy a viszonylag jó fizetés kell neki, de itthon is legyen, vagy a "nagy" fizetés 0 itthonléttel

2019. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*azt a havi szinten úgy értettem hogy ha úgy dolgozol, mint kint, hogy 1.-től 31.-ig (a 2 napos pihenőket is beleértve)
2019. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

# 8


Nézd én nem akarok kamionos lenni,szóval felesleges a letámadásod.Én csak próbálom összerakni az infót amit a kint lévők állandóan mondogatnak,nem csak kamionozás hanem minden másban,hogy mennyire jó kint bármit is csinálsz azért írtam a dolgok xy szorosát.

2019. ápr. 26. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!