Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekomnál platinakártyásan...

Telekomnál platinakártyásan is kérnek mobil előleget?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok platinakártyás és így sem kértek előleget. Pedig 200 ezer feletti telót hoztam ki részletre. Két hónapig nem kellett egy vasat sem fizetnem, csak utána kezdődött a 22 hónap.
2019. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én S10-et szeretnék kihozni, és mivel újabb, és drága telefon, gondoltam ehhez biztosan kérnének. Kb 2-3 éve vagyok előfizető, és az alatt platinás lettem.
2019. ápr. 23. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én P20 prot hoztam ki, akkor az volt a csúcsteló. Sima aranykártyám van, vagy mi a szösz. Semmit nem kértek, csak alá kellett írni a 2 évet.
2019. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy elírtam a kérdést, mert azt akartam írni, hogy ugye ilyen 200-300ezres telókat is lehet e előleg nélkül kihozni. Erre köszönöm is a válaszokat.

Eddig 2 telefont hoztam ki, azok nem csúcskategóriák, hanem kicsit régebbi, 50-50ezer forint a kettő. Annál kötöttem már hűséget, szóval ha esetleg társkártyával hozok ki újat, akkor újabb hűséget kell megkötnöm? Meg ugye arra is érvényes a platina?

2019. ápr. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!