OTP Szép kártya?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy a szép kártyára a pénz, új munkavállaló esetében a próba idő letelte után (3 hónap) visszamenőleg nem kéne megkapni a pénzt?


Nekem tavaly az erzsébetkártyámnál visszamenőleg 9500ft/hó megkaptam viszont barátnőm nem kapta meg a szép kártyára a próba idő után a 3 havi pénzt... Nógrád megyében dolgozik és elég sza*házi egy cég, szabikat kötelezően kiadják, stb nem-e átakarják verni pedig járna neki. Ki hogy tudja ezt?



2019. ápr. 23. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A béren kívüli juttatásokat egy belső szabályzat szokta szabályozni. A munkáltató nem köteles semmire sem ezzel kapcsolatban. Így előfordulhat, hogy valahol visszamenőleg fizetnek, de az is, hogy nem. Én már dolgoztam ilyen meg olyan helyen is.
2019. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cafetéria csak adható és igen belső szabályzatban szavályozzák. Dolgoztam olyan helyen ahol az első naptól járt, de csak próbaidő után lehetett róla nyilatkozni, dolgoztam olyan helyen is ahol csak a próbaidőt lejártát követően járt a juttatás most olyan helyen dolgozom ahol próbaidő alatt is adnak, de csak az első teljes hónap ledolgozását követően (vagyis ha április 2-án kedz akkor májustól jár). Ez teljes mértékben a cég döntése.
2019. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!