Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hagytatok már el komolyabb...

Hagytatok már el komolyabb értéket?

Figyelt kérdés
Ténylegesen arra gondolok, hogy veszítettek már el valamilyen komolyabb összeget vagy értéket, ami később nem lett meg? Lehet az pénztárca, ékszer.... Akármi. Ma elhagytam 20 rugót és elég pipa lettem miatta.

2019. ápr. 24. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszer kézipoggyászomat hagytam a taxiban Benne minden iratommal kezdve útlevél, személyi (akkor utaztam volna külföldre) benne volt a pénztárcám majdnem 200 ezer forinttal. Benne volt a mobilom, ipad. Voltaképpen minden. Benne volt az utazáshoz a kinyomtatott beszállókártyám is. A reptéren tűnt fel, hogy a taxis csak a feladó bőröndömet adta át a kézipoggyászomat nem. Intézkedtem rögtön, de a taxis szerint a kocsijában nincs, ő úgy emlékszik átadta. Ott ültem a reptéren, és semmim sem volt,még pénzem sem, hogy valakit felhívjak. Egy szabadságát töltő rendőr segített aki szintén utazott volna a családjával. Ő hívta fel a kollégáit, hogy SOS-ben nézzék meg a taxit, kövessék le, utánam kit hova szállított, hátha a másik utas vitte el. Kiderült, hogy végig a taxiban volt, de nem vette észre a taxis mert a hátsó ülésről leesett, és ott nem kereste ( szerintem egyáltalán nem kereste, csak a rendőröknek kellett valami szöveg.) El is hozták gyorsan a reptérre, így eltudtam repülni ahová menni akartam. )amikor hazaértem elmentem a rendőrségre azokhoz akik segítettek, és mind a 3 rendőrnek vittem egy drága italt köszönetnek. Rendesek voltak nagyon.
2019. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!