Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit ér 2 millió forint...

Mennyit ér 2 millió forint ledarálva?

Figyelt kérdés

Tudom érdekes kérdés, de van egy zacskóban 2 millió forintom ledarálva, mégis milyen piaci értéke van neki?

Nagyon kicsi darabokban van, de ha jobban megnézi az ember akkor kivehető hogy ez valóban pénz volt egykoron.


2019. ápr. 27. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha fém, akkor az ér valamit, ha papír, akkor esetleg olaj foltokat fel tudsz vele itatni. A zacskó viszont lehet érne valamit.
2019. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

100-200 forint.


Fűtésre szokták használni, rászorulóknak csinálnak belőle papírbrikettet.


Talán egy 1000 forintot adna érte valaki, buliba konfettinek.

2019. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha minden része megvan és mindet összetudod ragasztani és beviszed az MNB-be akkor becserélik. Az már más kérdés, hogy mennyi idő-energia és egyéb szenvedés kell ahhoz, hogy összeragassz ennyi pénzt. Főleg ha kicsi darabokra darálódtak le.
2019. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Ha nagyon kicsire van darálva, mondjuk 1x1 mm-es darabokra, akkor valószínűleg az összerakása helyett érdemesebb lenne bármit dolgozni, mert idő arányosan többet keresnél. Szerintem a bank és a posta sem fogadná el, pedig beváltják a sérült pénzeket. Azért a gyakorlatára én is kíváncsi lennék. :)
2019. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!