Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg olyan sokat ér ez a...

Tényleg olyan sokat ér ez a kártya?

Figyelt kérdés
Nekem meg van ez a kosaras kártya sértetlen állapotban. eBay szerint több mint 500 dollárt ér. Tényleg el lehet adni ennyiért és hogyan?: [link]

2019. ápr. 28. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1) az ebay nem azt mutatja, hogy mennyit ér, hanem, hogy mennyiért árulják. Rengeteg cucc van fent teljesen irreális áron az árverési oldalakon, amit aztán az emberek hivatkozási alapként mutogatnak egymásnak, hogy "nézd az enyém simán megér 100 ezret, hiszen a vaterán valaki 130-ért kínálja". Azt elfelejtik hozzá tenni, hogy 4 éve kínálja eredmény nélkül :)



2) a sport kártyák között ez még nem is kirívó ár, van amiért 3 millió $-t is megadnak (és tényleg megadják, tehát nem csak hirdetik).


[link]


A pár száz dolláros kártyák ritkaságnak sem számítanak.

2019. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem 200 Ftot se ér. De biztos lesz valaki olyan hülye, hogy megveszi ennyiért :D
2019. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyűjthető tárgyra igaz, hogy valakinek egy vagyont ér, másnak meg 2 fillért.


Ez nem csak a sport kártyára, de a bélyegre, régi pénzre, sőt még a műalkotásokra is áll, a konyha falán egy egyszerű, minőségi repró ugyanolyan jól mutat, mint egy eredeti, és még azzal sincs baj, ha az asszony ráfröcsköli a pörkölt szaftot.



Ettől még van aki simán kiad érte egy vagyont.

2019. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:

És ez?

[link]

2019. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
Itt már csak US $40.00.
2019. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egyik egy fix áras termék, a másik licit. A licitek általában a legutolsó percekben pörögnek fel, láttam már 1500$-on elkelő holmit fél órával a vége előtt még 200-on állni.



De az elején is írtam, hogy nem ennyit ér, hanem ennyiért árulják. A kettő nagy különbség :)



Amúgy nem értek a sport kártyákhoz, de úgy tudom, hogy itt is vannak különböző sorozatok, meg számít, hogy bontott e a csomagolás, vagy sem, és hiába ugyanaz a figura van rajta, ha a limmitált sorozatból van, akkor sokszorosát érheti egy sima bontottnak.


(Vannak holmik, ahol a bontatlanság eleve egy min 10x-es szorzót jelent például), szóval valami szakértő tudná csak megmondani, hogy itt konkrétan mi a különbség -ha van különbség- a kettő között).

2019. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban utána néztem és sajnos úgy tűnik az enyém nem az eredeti 1983-84-rs kiadás, hanem egy 1996-os reprint, ami sokkal kevesebbet ér..:(


Van egy metálos borítás is az enyémen, ami az eredeti kiadáson nincs. Ez az enyém: [link]

2019. ápr. 28. 13:15
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:

Ja licit, okés. És tényleg a bontatlanság is felviszi az árát.


Egyébként nekem sem érne meg ennyit, gondolom a kérdezőnek sem, és inkább csak úgy van neki.

2019. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!