Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP bankkártya érvényesség...

OTP bankkártya érvényesség lejárta után bármelyik OTP fiókban igényelhetek újat?

Figyelt kérdés
Ahol a számlát nyitottam, ott kell, vagy az ország más pontján is el tudom intézni? Más városba költöztem azóta, és bár úgy gondolom, bármelyik fiókba bemehetek ezzel a problémával, jobbnak láttam megkérdezni.
2019. máj. 1. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhová bemehetsz igényelni új kártyát! Csak valamennyit majd levonnak a számládról! Ajánlom hogy az új kártyát kérd a bankfiókba hogy oda érkezzen meg mert én is tavaly elköltöztem és nem kaptam meg az új címre vagy 2 hónapot vártam mire bementem és inkább a bankfiókba rendeltem meg ami 2 hét! Ameddig nem volt kártyám addig bekellett mennem pénzt levenni és kártya nélkül elég sokat levontak...
2019. máj. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a lejárat előtt kiküldik - vagy legalább kiértesítenek - az adatbázisukban szereplő lakcímedre.Ha még az előző címed van megadva, javaslom felkeresni azt a fiókot, amelyet most használnál.

Az adategyeztetés miatt most úgy is időszerű.

2019. máj. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Előtte kb. egy hónappal ki szokták küldeni az új kártyát.
2019. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor jár le a kártyád, de valóban kb. 1 hónappal hamarabb kiküldik: ha még van időd, nem gyártották még le, akkor menj be a legközelebbi fiókba és úgy kérj bankkártyát, hogy oda tudj menni érte - vagy ha jársz a régi városodban, akkor abban a bankfiókban, amit használtál, jelentsd be az új címedet.
2019. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!