Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv Debrecenből! Csomagot...

Kiss Zsomb911 kérdése:

Üdv Debrecenből! Csomagot szeretnék házhoz szállíttatni! Melyik cégnél kérjek árajánlatot?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet elérni azt hogy 1000 Ft-ért kézbesítsenek utánvéttel egy csomagot? Vagy mások a termék árába építik be a szállítás költség felét, mint ahogy kínából érkeznek apróságok? Sajnos csak 2000 Ft-os ajánlatokat kaptam és mindegyik cég arra akar rábeszélni hogy értejönnek a csomagért. Azért is lenne fontos az 1000 Ft-os ár hogy a piacon versenyképes legyek a termékemmel.Max 2 kg, kicsi, papírdobozba csomagolt, másnapra ott kell lennie (rövid élettartam), házhozszállítás.

2019. máj. 8. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg 1.000 ft-ért, utánvéttel (ennek a beszedésének is van külön díja) egyik cég sem fog Neked szállítani, ez szinte tuti.

Sem házhoz, sem postától.

A legkedvezőbb csomagfeladás házhozszállítással az a Vaterafutárnál, Vaterás termékhez az MPL csomag, 1045 ft, de azt postán kell feladni és utánvét beszedéssel az is jóval drágább.

2019. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: itt meg tudod nézni néhány csomagszállító árát - Vaterás termékhez sokkal olcsóbbak:

[link]

2019. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Üdv! Köszönöm a választ de ez a lehetőség nem vállal időgaranciát tehát nekem olyanra van szükségem amelyik másnap kiszállítja!
2019. máj. 10. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben nagyon tévedsz, mert a Vaterafutáros MPL (posta) üzleti csomag másnapra MINDIG ott van. Tavaly még a karácsonyi csúcsidőszakban is megkapták is megkapták a vevőim másnapra!! (2 éve nem, de azóta már fejlődtek).


A DPD-t nem tudom, azzal nincs tapasztalatom.

2019. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!