Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay űrlap kitöltése?

Ebay űrlap kitöltése?

Figyelt kérdés

Szevasztok,ebayen már vásároltam jópár dolgot, nemvolt semmi probléma, viszont most eladni szeretnék amihez már jópár kérdésem lenne,föleg az eladási űrlap kitöltéséhez.

Konkrétan ezek érdekelnek, illetve privátban kérdezném a többi dolgot ha akad itt egy gyakorlott eladó:

Payment options - itt melyiket érdemes kipipázni, ha mindet kipipázom akkor bármivel fizethetnek?

Sales tax- ez nekem kell használni?

Return optionsot kell nekem használni?

Hol tudom beállítani hogy a díjakat honnan szedje le? Ha pay-pal-t állítom be díjakra, de ha nincs rajta penz viszont bankartyat mar hozzacsatoltam akkor a bankkartyarol pay palon keresztul lehuzza a penzt?



2019. máj. 8. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha pay-pal-t állítom be díjakra, de ha nincs rajta penz viszont bankartyat mar hozzacsatoltam akkor a bankkartyarol pay palon keresztul lehuzza a penzt?"



Ezt most nem teljesen értem. Ha eladni szeretnél, nem a te Paypal-odról vonják a díjakat, mármint a fizetési összeget. Ha eladási űrlapot töltesz, akkor azt a fizetési opciót jelölöd ki, hogy mit fogadsz el másoktól mint fizető opció. Paypal a leggyakoribb.

2019. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az utolsó kérdés nem az urlaphoz tartozik csak simán a díjak fizetésére
2019. máj. 8. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor igen, kártyádon keresztül a számládról veszi le.
2019. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben , köszönöm
2019. máj. 9. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!