Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha én nem házhoz kértem a...

Ha én nem házhoz kértem a viagogo jegyet akkor még meg jöhet?

Figyelt kérdés
Emailba kértem a jegyet kinyomtatásra (1 hónapja) akkor még elküldhetik a linket/képet vagy nem? csak mert nem házhoz kértem

2019. máj. 9. 19:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kifizetted a jegyet egy hónapja és nem küldték? mondjuk kb csak 1000 helyen leírták már hogy a viagogo lehúzós, nem kell meglepődni.
2019. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Te még mindig nem hallottál erről?

Már a Papp László Sportarénába szóló jegyekre is rá van NYOMTATVA, hogy a viagogon árult jegyekért nem vállalnak garnciát, lehet, hogy hamis, többször adták el, stb.

Már nemzetközi nyomozás is van ellenük:


[link]

2019. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kislány már az előző két kérdésednél is leírtam ( es még sokan mások) hogy számos nyomozás folyik ellenük csalás miatt. Nem kapod meg a jegyedet, átvertek.
2019. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kapni semmit.
2019. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jó szar oldal ez a gyakorikerdesek szoval asszem tobbet ki se irok semmit, igen is meg fogom kapni a jegyet, koncert után le fogom irni milyen jo volt :)
2019. máj. 10. 13:32
 6/25 anonim ***** válasza:
Aranyos a naivságod.
2019. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor kezdjük az elején, mert már elegem van:


Tavaly DECEMBERBEN a kérdésed első válaszolója AZONNAL megmondta, hogy ne a viagogo-n vegyél jegyet:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9674184-ari..


Aztán az április 10.-i kérdésednél is azt válaszoltuk, hogy valószínűleg nem fogod megkapni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..


Majd ápr. 22-én ugyanez a kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


Május 4 :

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


És most a tegnapi kérdésednél tartunk, ahol természetesen mi vagyunk a nem normálisak, mert több, mint 1 hónapja nem kapod meg a jegyed.

VEDD MÁR ÉSZRE, HOGY SZEMBEMÉSZ A FORGALOMMAL!! (tudom, mindenki hüle, mert szembejönnek)


Úgy tűnik, nem olvastad el az általam belinkelt cikket sem, aminek rögtön az elején a következő szöveg van:


"Két lány egyenesen Izraelből repült Londonba a koncert kedvéért, mert bár hónapok óta hiába hitegették őket azzal, hogy hamarosan kiküldik a sokszoros áron megvásárolt jegyeiket, azt a hivatalos értesítést kapták a jegyeladótól, hogy majd a stadion melletti hotelnél átvehetik a novemberben kifizetett jegyeket. De ott csak egy üres borítékot kaptak egy férfitől, aki a brit ITV rejtett kamerája előtt azt mondta, őt azért küldték ide, hogy megpróbáljon a helyszínen jegyeket szerezni, hogy legyen mit tovább adni, de ez nem sikerült neki. Miközben egyébként Ed Sheeran hivatalosan – de hiába – megtiltotta, hogy a Viagogo is árusítsa a jegyeket a koncertre"


Gondolkodj már el egy kicsit...

2019. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mondd már meg akkor, ha olyan okos vagy, hogy mi tartana hónapokba egy elektronikus jegy elküldésében a fizetés után?! ;)


Felőlem lehet jó a koncert, nem hallgatom ezt a nőt. 🤷

2019. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem értem, azért szar a gyakori kérdések mert mindenki érthetően elmagyarázta neked hogy át lettél verve??? Ilyenkor fizetés utan automatikus küldik e-mailben a jegyedet.


Szép lesz majd ahogy kiutazol Csehországba vagy bárhova csak a koncertért, majd mikor mennél be a biztonságiak szólnak hogy rohadtul érvénytelen a jegyed.


Késő lesz már akkor sírni, mert többször is elmagyaráztuk hogy átvágták. Sikerült jo sok pénzt ecseszned, kicsit drága tapasztalat lesz ez.

2019. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
megjött a jegy ti nagyon negaitvak:) de en boldog vagyok😁
2019. máj. 12. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!