Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kezdjek 9...

Szerintetek mit kezdjek 9 millió forinttal? 20/F

Figyelt kérdés

A jövőben majd lakás / házra szeretném költeni a pénzt, viszont egy 5 évig még biztos nem lesz annyi pénzem amennyiből ezt megtehetném.

Két dologtól tartok. Az egyik az infláció, hogy 5 év múlva már nem fog annyit érni ezt a pénz, mint most, a másik pedig az, hogy lehet tovább növekednek az ingatlan árak.

Szerintetek addig is mit kezdjek a pénzel?


2019. máj. 10. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
állampapír adja jelenleg a legnagyobb kamatot
2019. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amiktől tartasz, az 100% hogy be fog következni. De azért felesleges most elkölteni
2019. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, az állampapír az egyik, amire gondoltam.

A másik pedig az, hogy átváltom euróba a pénzt, elvégre stabilabb pénznem, mint a forint, vagy ez hülyeség lenne?

2019. máj. 10. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:

az a baj hogy senki nem tudja merre megy az euró árfolyama, most elég magas

én nem váltanám át...

2019. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem is most egyszerre akartam, várnék pár hónapot, hátha lejjebb menne egy 10 forinttal.

Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele, de nem hinném, hogy már lemegy ilyen 300 alá jelentősebb ideig. Arra valahogy több esélyt látok, hogy még feljebb megy.

2019. máj. 10. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
senki nem tudja sajnos... illetve de valaki tudja csak az nekünk nem mondja meg...
2019. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és ha jön egy ügynök hogy fektetsd be valami baromságba hajtsd el
2019. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!