Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-cigi bazár webáruház ról...

E-cigi bazár webáruház ról már rendelt valaki korábban?

Figyelt kérdés
9 napja feladtam a rendelésem ott és bankártyával fizettem.Még mindig feldolgozás alatt van a csomag és kicsit felek hogy lehúztak

2019. máj. 11. 21:20
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ne tegye. Trafikárut online rendelni nem szabad. Ha mégis megteszi, Önre pillanatok alatt ráverik az orgazdaságot. Különben nem éppen alaptalan az ez iránti félelme.
2019. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is rendeltem közel 3 hete és kíváncsiságból megkérdeztem freakyvapet akit partnerüknek mondanak, és igazolták hogy vásárlójuk szóval, nem tudom mit gondoljak. Azt mondták e-mailbe hogy hétfőn jön meg. Csak reménykedek.
2019. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia! Megérkezett a csomagod? Én is innen rendeltem egy hete de ugyan úgy csak feldolgozás alatt van a rendelés...
2019. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vapess válasza:
Meg érkezett a csomag? Énis ugyanebben a helyzetben vagyok. :(
2019. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Slider válasza:
Sziasztok. Megérkezett a csomagotok? 2 hete rendeltem, de még nem érkezett meg. Kezdek aggódni.
2019. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Petkecske válasza:

Nov. 18 rendeltem meg, az aksit előbb kihozták egy másik oldalról mint ezt az ecigit, mert még mindig várok rá. Írtam nekik emailt semmi válasz…

MPL PostaPontra kértem de az oldalon nem is kérdezték, na meg néhol angol részek vannak az oldalon.

2019. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Petkecske válasza:

2 DB GUMILABDÁT POSTÁZTAK KI!!!

NE RENDLJETEK ONNAN!

2019. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Petkecske válasza:

Előző üzenet tárgytalan. Kis keveredés volt.

Tulajdonossal beszéltem telefonon európai raktárból rendelik ezért hosszú a postázás.

Bár az oldalon 3-12 napot írnak de állítólag elhúzódhat.

2019. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!