Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendelés. Ha rendeltem...

Filthgo kérdése:

Online rendelés. Ha rendeltem egy telefont 15 ezerért, de az eredeti ára 150 ezer, akkor én azt megkapom?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyamán, keresgéltem majd találtam egy 150 forintos készüléket, 15 ezer forintért. Regisztráltam is és még is rendeltem, vissza igazoló e-mailt is kaptam minden adattal. Ma reggel úgy döntöttem hogy meg nézem hogy tényleg annyi az annyi?! És mikor rá nyomtam a linkre már nem volt található az oldal. Él az oldal üzemel,csak ez az áru cikk ennyiért már nem található. Meg fogom kapni azt a készüléket, annyiért amennyiért hirdették?

2019. máj. 12. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Kettőt küldenek, ha az első elromlana :)
2019. máj. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem. Általában az általános vásárlási feltételekben le van írva, hogy ha valamilyen hiba miatt nem jó ár van feltüntetve az online boltban akkor az eladó nem köteles azt kiszállítani. Olvasd végig, ha nincs ilyen akkor reklamálhatsz érte.
2019. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el az adott oldal ÁSZF-jét (felhasználási feltételek, tudnivalók - ahogy jobban tetszik)

Sok helyen már beleírják, hogy ha el van írva egy ár, akkor nem garantálják, hogy azon az áron megkapod.

2019. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, látom, miközben bepötyögtem, előttem is pont ezt írták.
2019. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy normális válaszokat kaptam és hogy rendelkezésemre állatok! További szép vasárnapi napot :)
2019. máj. 12. 08:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a 15 ezret se kapod meg ha online fizetted.
2019. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!