Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki felmond a munkahelyé...

Ha valaki felmond a munkahelyén, akkor visszatérhet vásárlóként?

Figyelt kérdés

Pár hete volt összetűzésem a manageremmel, aznap aláiratta velem a felmondást. 48 órában voltam/hét egy kis butikban.

18 óráig szólt a munkaidőm, azonban ő abban a pillanatban eldöntotte, hogy fél órával tovább kellene maradnom. Aznap nekem fontos volt hogy időben elinduljak a munkahelyről, mert időre kellett haza érjek. Mondtam, hogy nem tudok maradni, ezért aláíratta velem a felmondást. Na most. Én ebbe a butikba visszatértem egy barátnőmmel pár napja. A volt manageremtől kértünk segítséget egy póló megtalálására, mert szinte biztos voltam hogy van raktáron, hiszen állandó darab. Kihozta a raktárból, hozzám vágta, majd kedvesen „bocsika”. Mondtam neki hogy nem ezt a méretet kértem mire kaptam egy „ez van” választ.

Vásárlók könyvét kértem, mire nem adták ki, mert ott dolgoztam.

Szabad ilyet? Van egy bizonyos időtartam aminek el kell telnie, hogy én egy teljesen mezei vásárlóként visszatérjek oda?


2019. máj. 14. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor mész oda vásárolni amikor akarsz
2019. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ki kellett volna adniuk amúgy a vásárlók könyvét,de hogy nincs a méretednen...
2019. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a méret miatt kértem a vásárlók könyvét, hanem a bánásmód kiatt. Mikor írtam, hogy hozzám vágta a felsőt, akkor KONKRÉTAN hozzámvágta azt.
2019. máj. 14. 08:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A könyvet KÖTELEZŐ kiadniuk.

Mellesleg én nem mennék vissza a volt melóhelyemre, nem is mentem soha. Nem viszek nekik pénzt!

2019. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
visszamész megint és kikéred hatósággal álj bosszút
2019. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem "szabad", elvileg ugyanúgy kellene bánniuk veled, mint a többi vásárlóval. Ugyanolyan jogok illetnek meg téged is.


Más kérdés, hogy bunkók akárkivel lehetnek - ezzel nem szegnek törvényt, max. a saját íratlan szabályaikat hágják át. Nyilván téged kevésbé szívesen látnak ott, mint egy random vásárlót.

2019. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg vissza. Miért is ne mehetnél?

...mondjuk én nem ennék abból a tányérból, amibe beleszartam,vagy ha valahol gorombán viselkednek velem, nem mennék vissza direkt cirkuszolni. Egy butiknak sincs olyan cucca, amiért megérné

2019. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nagyfokú butaság volt részedröl aláírni a felmondást ilyen indok alapján.

Másrészt a helyedben nem mennék oda vásárolni, mert elöre lehet boritékolni, hogy csak hülye helyzetbe kerülsz.

2019. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Persze persze.

Más mese/debil kérdésed is van?

2019. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért tértem vissza, mert nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Munkatársaimmal jól kijöttem, majdnem egy évet voltam ott, jó kis csapat alakult ki.

Valamint főleg azt nem gondoltam volna, hogy az lesz az ok a bánásmódot illetően, hogy aznap nem maradtam fél órával tovább.

2019. máj. 14. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!