Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Parfum 4 you Kft-ről vélemény?

Állasinterjúra mennék hozzájuk.

Elvileg most nyitnak irodát Miskolcon, eddig külföldi érdekeltségűek voltak.

A cégtár szerint 2019-ben lett alapítva.

Keress kérdéseket hasonló témákban: call center, fizetés, munkahely

máj. 15. 11:49  Privát üzenet  

A válasz

A marketingshop nem jött be?

Kamuszagú ez a cég. Én is voltam ilyen kamu interjún Miskolcon.

Ha üres lesz a szoba, mármint bútorozatlan és akkor teszik a cégtáblat fel, menekülj.

Ha call center, akkor miért nem vodafone, ucc vagy a posta. Ezek is munkaerőhiánnyal küzdenek és ezek biztos állast adnak.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 15. 14:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnatok nekem mondani edes-cukros parfum neveket?
Mai nap folyaman Komáromban tescoba elkapot minket egy parfum árus. Persze eloadta francia parfüm 15ezer stb. Velemenyunket kertek először. Tobbi lent!?
Hol és hogyan tudnám eladni eredeti Chloé parfümömet?
Vásároltam a parfum. Unas.hu és nem érkezik meg az árú pénzt elküldtem legszebb ha hívom öket nem veszik fel. Ilyenkor mit lehet tenni?
Angliabol szeretnek magyarorszagra vinni illatszert, parfum, szemspiral, szemceruza, stb. Szeretnem tudni, hogy mekkora mennyiseget vihetek, anelkul, hogy kelljen vamot fuzessek?...
Lancome Tresor Midnight Rose Női parfüm, Eau de Parfum,75 ml utánzatáról van valakinek véleménye?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!