Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor volt zöld színű az 1000...

Mikor volt zöld színű az 1000 forintos illetékbélyeg?

Figyelt kérdés
Édesapám hagyatékában, az iratai között találtam nem kevés 1000 forintos, zöld színű illetékbélyeget. Rákerestem a google-ban és azt láttam, hogy a mostani 1000-es illetékbélyeg barna színű. Arra utalást nem találtam, hogy mikor lehetett zöld színű, azonban az biztos hogy 1990. utáni, mivel az új koronás címer van rajta. Tud valaki nekem segíteni hogy mikoriak lehetnek és lehet-e velük valamit kezdeni?
2019. máj. 15. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg postán vagy államkincstárnál megkérdezni? A posta tuti tud segíteni ebben, hogy tudsz-e valamit kezdeni velük.
2019. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, aztán írtam a NAV-nak is, hátha tudnak segíteni. Köszönöm a segítő jellegű javaslatot :-)!
2019. máj. 16. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!