Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mikor volt zöld színű az 1000 forintos illetékbélyeg?

Édesapám hagyatékában, az iratai között találtam nem kevés 1000 forintos, zöld színű illetékbélyeget. Rákerestem a google-ban és azt láttam, hogy a mostani 1000-es illetékbélyeg barna színű. Arra utalást nem találtam, hogy mikor lehetett zöld színű, azonban az biztos hogy 1990. utáni, mivel az új koronás címer van rajta. Tud valaki nekem segíteni hogy mikoriak lehetnek és lehet-e velük valamit kezdeni?

máj. 15. 15:15  Privát üzenet  

A válasz
Esetleg postán vagy államkincstárnál megkérdezni? A posta tuti tud segíteni ebben, hogy tudsz-e valamit kezdeni velük.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 16:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, aztán írtam a NAV-nak is, hátha tudnak segíteni. Köszönöm a segítő jellegű javaslatot :-)!

# 2/2Időpont máj. 16. 07:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Postán a "támponti kézbesítés" azaz amikor nem jön címre a postás, hanem egy utcasarki zöld ládába dobja - ennek mennyi a díja?
Ha egy csomagot szeretnék postán feladni, akkor is a zöld színű postai feladóvevényt kell kitölteni vagy mást kell kérnem?
Nemzetközi ajánlott levélhez is ugyanazt a zöld papírt kell kitölteni mint amit belföldi ajánlotthoz kell?
Régi papír 200as (zöld) menyit érhet?
Zöld réz van? Szét szedtem egy tv-t és zöld benne a réz, azt lelehet adni a vas telepen?
Hogy működik az illetékbélyeg, előre meg lehet venni, vagy előbb kapok valami papírt, hogy kell?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!