Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ilyenkor mit kellene csinálnom?

Egy online sportfogadós oldalról lenne szó, az unibetről.

Szeretnék pénzt feltölteni, de azt írja, hogy :

Befizetés előtt hitelesítenie kell számláját. Ezt egyszerűen megteheti a szükséges dokumentumok csatolásával, a 'Számla'/ 'Számla hitelesítése' menüpont alatt.

Na igen, de rámegyek oda, hogy számla hitelesítése, és azt írja ki, hogy minden rendben van visszatérhetsz a többi játékoshoz. Írtam az unibetnek is, de nem válaszoltak. Most mi a teendő?

máj. 15. 20:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha bet365 számlára eddig magyar számláról fizettem be/ki és most német számláról történik mindez akkor kell bármit csinálnom/jeleznem az oldal felé?
Ilyenkor örüljek, hogy ingyen cipőm van, vagy lépni illene valamit?
A NAV megcsinálja az adóbevallást ugyis ha családi kedvezmény miatt 2 hónap hátralékom van? és csekket küldd vagy hogy van ilyenkor?
Elutaltam 1000 forintot és becsapott az illető Ilyenkor mit tehetnék?
(BANK) Valaki esetleg tudja, hogy ilyenkor mit lehet tenni?
Kell adóbevallást csinálnom, ha van EHO befizetési kötelezettségem? Egészségpénztár megszüntetésével keletkezett EHO fizetési kötelezettségem, ilyenkor kell adóbevallást...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!