Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Könyvkiadást hogyan valósítsam meg?

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ahhoz, hogy könyveket tudjak kiadni mit kell tennem?

Pl. ha szeretnék értékesíteni érettségire való felkészítő könyveket.

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyv, kiadás, megvalósítás, felkészítő, érettségi

máj. 16. 17:09  Privát üzenet  

A válaszok
Elviszed egy kiadóhoz és ha úgy gondolják kiadják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 16. 17:12 Privát üzenet
Kiadni meg értékesíteni nagyon nem ugyanaz.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 16. 17:14 Privát üzenet
A legegyszerűbben úgy, hogy elmész egy könyvkiadóhoz az ötleteddel, és megkérdezed, hogy milyen feltételekkel adnák ki. Saját magad is végigcsinálhatod az egész procedúrát, de sokkal körülményesebb, plusz a kiadók nagy eséllyel ismerik az összes olyan lehetséges banánhéjat, amin el tudsz hasalni. Úgyhogy célszerűbb náluk elkezdeni kilincselni az ötleteddel. De arra készülj fel, hogy ha nem konkrét tervvel, akár kész fejezetekkel mész oda hozzájuk, akkor lehet, hogy válaszra sem fognak méltatni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 16. 17:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az első és a második válaszólónak köszönöm szépen!

# 4/6Időpont máj. 16. 18:15 Privát üzenet

Kérdező, lehet, nem fog tetszeni a tanácsom és nem vagyok negatív, de egy dolgot javaslok:

Mielőtt belefogsz ebbe a nagy munkába, alaposan mérd fel az igényeket, hogy van-e rá egyáltalán kereslet???

Hogy miért mondom ezt?

1- Hónapok óta fent vannak a Vaterán az érettségire felkészítő könyvek ( a gyerekemé volt), szinte újszerű állapotban, nem is régiek, a legolcsóbban a Vaterán - és SENKI nem veszi. Javában zajlanak már az érettségik és nem ment el: magyar és történelem. Hogy miért?

2.- Ma már szinte mindenki a netről tanul, ahol szinte azonnal, akár interaktív módon megtudja a választ, esetleg kidolgozott tételek vannak, stb

Szóval azért ezen gondolkodj el, mérd fel a piacot, mielőtt a pénzedet beleölnéd.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 16. 19:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Nem úgy vagyok ezzel az ötlettel, hogy most aztán bele vágok. :D

Csak egy ötlet volt a sok közül. :)

# 6/6Időpont máj. 16. 22:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen technológiával valósítsam meg? Többi lent!
Van egy nagyon jó ötletem amit felakarok találni, csak azt nem tudom hogyan valósítsam meg! Milyen módszerrel lehetne megvalósítani? Utánna járás vagy hogy? Légyszives értelmes válaszokat!
Hogyan adjam el az ötletem? Hogyan valósítsam meg?
Karriert épitsek vagy az álmaimat valositsam meg?
Egy saját kis légtársaságot szeretnék! Hogyan valósítsam meg?
Van egy jó ötletem egy pólóhoz, még csak fejben találtam ki. hogyan vitelezzem ki? hogyan valósítsam meg ezt az ötletet?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!