Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » KUlcscsonttöréskor milyen...

Nylonx kérdése:

KUlcscsonttöréskor milyen támogatást lehet kérni az államtól? Nincs ilyenkor valami folyamatos segély ami igényelhető?

Figyelt kérdés
nem voltam bejelentve.

2019. máj. 16. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra van a betegbiztositas, hogy ha baleset er, megserulsz, megbetegszel, ne maradj penz nelkul. Hogy te nem fizetted, nem erdekelt hogy fizetik-e utanad? Az bizony mar a te bajod.
2019. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Bejelentve nem voltál, de a kártérítés kéne... nincs kötelező az autómon, de fizessen a biztosító... Nincs gyerekem, de kéne a CSOK... Folytassam még?
2019. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Támogatás meg segílyke az államtól, az a jó. Szegín vagyok, aggyanak nekem pízt ide, a kezembe!

Jelen esetben a sürgősségi ellátás a legtöbb, amit állambácsi adni tud neked. Táppénzhez biztosítási jogviszony kellene, de az nem nagyon van. Mint ahogy gyanítom, életbiztosításod sincs, mer' majd állambácsi megóggya.

2019. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

"nem voltam bejelentve."


Azt ugye eddig is tudtad, hogy nem vagy bejelentve, akkor az se biztos, hogy megkapod a fizetésed, se szabadság, se táppénz..

Nos, Te ezek ellenéáre is vállaltad így a munkát, TUDATOSAN így dolgoztál - hát most vállald a következményeit - nem nincs semmi segély, stb.

Ha be lettél volna jelentve, járna a táppénz.


Ezentúl meg - remélem - megtanulod, hogy csak munkaszerződéssel dolgozol - ennyi.

2019. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Erre így nem jár semmi.
2019. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem szociális segély volt a neve amit kaptam mikor másfél évig sokszor a kapun se tudtam kimenni pánikbetegség miatt .Az szerintem mindenkinek jár.Kb 26 000 volt.
2019. máj. 17. 02:19
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Létezik olyan, hogy foglalkozást helyettesítő támogatás (FHT), amit a helyi önkormányzatnál lehet igényelni, ha regisztrált munkanélküli vagy. Ez 22800 Ft.
2019. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem szociális segély volt a neve amit kaptam mikor másfél évig sokszor a kapun se tudtam kimenni pánikbetegség miatt .Az szerintem mindenkinek jár."


Egyrészt nem jár mindenkinek, valóban x ideje regisztrált munkanélkülinek kell lenni hozzá, másrészt az önkormányzatok már rég nincsenek olyan helyzetben, hogy úton-útfélen mindenkinek osztogassanak ilyen pénzeket

2019. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!