Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok eladni jófogáson semmit sem?

Figyelt kérdés
Hónap vége lenne és kevés a pénz vagy mi ? Hirdetek egy pár dolgot feltüntettem az árat írtak is rá,hogy megvan e még mondom igen azóta semmi. Nem is írtak a horgászbotra. Ez egy példa volt amit hirdetek. Nem háztól házig hirdetek ez lehet az oka ? Az ilyenektől kicsit kivagyok mikor megkérdezik,hogy megvan e és mire vissza utána meghal a beszélgetés látta csak és nem ír semmit sem,hogy megveszi az ágyat vagy nem tudom mit :D Vicces dolgok ezek.

2019. máj. 18. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Lehet talált olcsóbban / közelebb / jobb terméket.

Te termékeid árazását nem ismerem, de akik általában nem tudják eladni 1 max 2 héten belül, azok túlárazzák a terméküket.

2019. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
értem amit mondasz ,de akkor miért írnak vajon,hogy meg van e még aztán se kép se hang !
2019. máj. 18. 12:41
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kereskedő csak átlag ember aki néha szétnéz a garázsban.
2019. máj. 18. 12:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért, mert a Jófogás ilyen. Vannak rajta esetleg komoly szándékú vevők , meg komolytalanok is.

Nem csak, hogy megkérdezi, megvan-e még, de volt már, hogy félretette, hogy 2 hét múlva kap fizetést - aztán eltűnt, se kép, se hang. Meg, mint bizonyára tudod, a jófogás egy apróhirdetési oldal, még ha jelentkezik is, érte is jön, esetleg ugráltat, idődet rabolja, akkor sem köteles megvenni (ellentétben pl. a Vaterával, a Zsibvásárral vagy a Galériasavariaval, stb.


Valószínűleg ez Téged nem fog megvigasztalni, de sajnos én is hasonlót tapasztalok a vaterán - egyszerűen "halott" az üzlet, sokszor hetekig nem vesz senki semmit (pedig feltettem egy rollert 2500-ra, az igazán nem magas ár érte a bolti 7-10 ezerhez képest). Jó, ez nem új, de én sem értem, miért nem veszik meg?

Én arra tudok gondolni, hogy egyrészt a magas postai díjak miatt, másrészt elfordultak a vevők a webáruházak felé - de ez csak tippelés részemről.

2019. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem,hogy halott az üzlet már. Nem visszaemlékezés lesz amit mondok,hogy bezzeg az én időmben ,de most vagyok 26 ,de mikor középiskolás voltam akkor is rakosgattam fel dolgokat. Még a gördeszkát is megvették úgy,hogy 10 km-ert kerékpároztak érte. Jász-Nagykun-Szolnok megyei vagyok egyébként. Az egyik településről a másikba lebicikliztek érte. Az a vicc. Egy darab fáért és 4 kerékért.
2019. máj. 18. 13:03
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem már akkor is voltak internetes webáruházak mikor én középiskolás voltam. Emlékszem még az első montenbike kerékpáromat a cora bevásárlóközpontból vettem :D Gyerekkoromban ez az internetes rendelés tuti nem volt jellemző.
2019. máj. 18. 13:06
 7/19 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt ilyen mai webáruházak biztos, hogy nem voltak, max a multiknak - de az tény, hogy akkortájt sokkal jobban ment a Vatera, stb.
2019. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerintem elég csak a horgászbotról és orsóról írnom. Márkás mind a kettő biztos,hogy van rá kereslet. Nem tartom sz'rnak mert egy márkás cucc drága ami nem szokott rossz lenni. Nos maradt az ár. A töredékéért adom amennyiért megvettem . Na most van nem pecáznak az emberek vagy nem vesznek használt márkás horgászeszközöket az emberek. Nem gyártják már egyiket sem egyébként. Nem is régi cucc.
2019. máj. 18. 14:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem számít mennyiért vetted, minden annyit ér amennyit adnak érte. Mennyibe került ezt újba? Mennyiért adod? Mennyi egy hasonló vagy ugyan olyan bot újba?
2019. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, próbáld meg a Face-ra feltenni (Marketplace) vagy keress horgászcsoportokat, esetleg környékbeli adok-veszek csoportot - hátha úgy jobban elmegy...
2019. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!