Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használhatok-e olyan nyugtát...

Reed27 kérdése:

Használhatok-e olyan nyugtát nyereményjátékra, ami nem az én vásárlásom volt?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy megsértek-e bármilyen törvényt azzal, ha egy olyan blokk AP kódjával regisztrálok nyereményjátékra, ami nem az én vásárlásom volt?

A játékszabályzatban nincs szó erről, csak annyit kér, hogy a blokk ap kódja és a vásárlás ideje stimmeljen az üzletével, és modnták már, hogy semmi gond nincs ezzel, de azért gondoltam megkérdezem itt is.

Azért kérdezem, mert nem csak 1 blokkról lenne szó, hanem többről.



2019. máj. 18. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolkozz. Rajta van a neved a blokkon? Nincs. Tehát tudja valaki, hogy kié volt? Nem. Ha lenne is ilyen szabály, akkor se lehetne bizonyítani, hogy ki vásárolt.

Én is minden hülyeséget feltöltök, és van, hogy kollégáktól, családtagoktól kapom a blokkot/csokipapírt/egyebet. A kutyát nem érdekli, csak költse az ember a pénzét.

2019. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Tesóm többszázezres bringát nyert az Auchanban egy bevásárlókocsiból kikukázott blokkal.
2019. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!