Megéri ez a taktika?

Figyelt kérdés

Azt találtam ki, hogy mindegyik fajta sorsjegyből veszek egyet kiváncsiságból, hogy megnézzem, legalább 1 db. nyer-e közülük. Összesen több játék van rajtuk, így lehetséges a nagyobb nyerési esély.

Megéri szerintetek?



2019. máj. 19. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2019. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Szerencse kérdése. Minden egyes sorsjegy úgy van kitalálva, hogy ha eladják az összeset, akkor az összes nyeremény (sokkal) KEVESEBB, mint az eladásból származó bevétel. Ezt úgy is értheted, hogy ha megveszed az összes sorsjegyet egy fajtából, akkor biztosan kevesebbet nyersz, mint a befektetésed. Persze ha szerencséd van, akkor nyerhetsz is rajta. De nem arra találták ki.
2019. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Életemben 6 sorsjegyet vettem eddig, öttel visszanyertem az árát. De ez nyilván nem azt jelenti, hogy csak minden hatodik nem nyer. Lehet, hogy az összes létező sorsjegyfajtából kifogsz egy-egy olyant, ami pont nem nyer.
2019. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem éri meg, mindegyiknél hasonló a nyerési esély (hasonlóan minimális, különben nem érné meg a sorsjegy kibocsátójának).
2019. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha teljesen tisztességesek, akkor kb. a pénzed 45%-át nyered vissza.

Persze ez csak nagy átlagban igaz.

Ha veszel 10000 fajta sorsjegyet, akkor csak azért nem fog bejönni, mert sokkal csalnak.

2019. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!