Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nálunk miért divat lenézni...

Nálunk miért divat lenézni azokat akik egyszerűbb munkákat végeznek és automatikus buta embernek minősíteni őket?

Figyelt kérdés
pl. takarító, gyorséttermi dolgozó, hasonlók.
2019. máj. 19. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Csak téged néznek le.
2019. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
az automatikus és a nem automatikus buta ember között mi a különbség?
2019. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Az én ismerőseim örülnek neki ha valaki dolgozik.


Aki meg nyert a lottón vagy gazdagok a szülei vagy máshogy pénzhez jutott, esetleg protekcióval dolgozik az meg azt hiszi, hogy az ő 3-400 ezres fizetése a normális és kiröhögi a többit aki becsületesen saját erőből próbál megélni.


(Anno engem is kinevettek, hogy 4-5 ezer Ft-os farmerban járok suliba, hol ott az ő(k) 20-25 ezres ruháikat a szülei(k) vették.)

Sajnos ilyen parasztok az emberek. :(

2019. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem "divat". Egyszerűen tény, hogy vannak munkakörök ahol alapvetően nem a túlkvalifikált emberek dolgoznak és akinek egy minimális sütnivalója van az fentebb lép, szakmát, tudást szerez.
2019. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Őt nem - de aki még az anyanyelvén se tud...
2019. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Riki miller válasza:
Én nem nézem le a takarítót ha tájszólással is beszél vagy van egyéb fogyatékossága akkor is beszélgetek vele a szünetben is nem csak én vagyok így ezzel de akinek fogalma sincs arról hogy mijenn az amikor azért dolgozol hogy meglegyen a napi betevőd , nem pedig azért hogy meggazdagodj az nem értheti
2019. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!