Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Nálunk miért divat lenézni azokat akik egyszerűbb munkákat végeznek és automatikus buta embernek minősíteni őket?

pl. takarító, gyorséttermi dolgozó, hasonlók.

máj. 19. 22:00  Privát üzenet  

A válaszok
Csak téged néznek le.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 19. 22:03 Privát üzenet
az automatikus és a nem automatikus buta ember között mi a különbség?

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 19. 22:09 Privát üzenet

Az én ismerőseim örülnek neki ha valaki dolgozik.

Aki meg nyert a lottón vagy gazdagok a szülei vagy máshogy pénzhez jutott, esetleg protekcióval dolgozik az meg azt hiszi, hogy az ő 3-400 ezres fizetése a normális és kiröhögi a többit aki becsületesen saját erőből próbál megélni.

(Anno engem is kinevettek, hogy 4-5 ezer Ft-os farmerban járok suliba, hol ott az ő(k) 20-25 ezres ruháikat a szülei(k) vették.)

Sajnos ilyen parasztok az emberek. :(

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 19. 22:13 Privát üzenet
F@T@L_3RRORxoo89 nevű felhasználó válasza:

Nem "divat". Egyszerűen tény, hogy vannak munkakörök ahol alapvetően nem a túlkvalifikált emberek dolgoznak és akinek egy minimális sütnivalója van az fentebb lép, szakmát, tudást szerez.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 19. 22:35 Privát üzenet
Őt nem - de aki még az anyanyelvén se tud...

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 20. 00:50 Privát üzenet
Riki miller nevű felhasználó válasza:

Én nem nézem le a takarítót ha tájszólással is beszél vagy van egyéb fogyatékossága akkor is beszélgetek vele a szünetben is nem csak én vagyok így ezzel de akinek fogalma sincs arról hogy mijenn az amikor azért dolgozol hogy meglegyen a napi betevőd , nem pedig azért hogy meggazdagodj az nem értheti

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 23. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Romániában mennyire divat a fémkeresővel történő aranyrög keresés?
Automatikus pénzlevonás lehetőségének megszüntetése, hogyan?
Ha rendelek valamilyen terméket egy üzletbe és a terméket ott veszem át, akkor a NAV erről értesül? A vevő és bolt adatai ilyenkor automatikus eljutnak a NAV-hoz?
Ausztriában, Németországban is "divat" borravalót adni vagy teljesen idegen a helyiektől?
Magyarországon még divat hogy a főnökök ordibálnak a dolgozókkal, mire készüljek fel?
Ha valakire feliratkozok twitchen hol lehet kikapcsolni azt, hogy hónaponként ne iratkozzon fel újra automatikusan?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!