Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

El tudnátok érthetően magyarázni, hogy hogyan működik a tőzsde?

máj. 20. 20:13  Privát üzenet  

A válasz

Èdesapám! Mi az a tőzsde?

Tudod fiam, az olyan mint amikor tyúkot veszel, neveled, eteted, felnőnek, de mielőtt levágnád őket, jön az árvíz, mind elviszi, ès megdöglenek. Akkor jössz rá, hogy kacsát kellett volna venned. Na valami ilyesmi a tőzsde. :D

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 20. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez Stop Loss vagy Take Profit?
Kíváncsi vagyok, hogy működik a tőzsde, és csak ezért nem akarok kb száz- ezret fizetni. Valaki el tudná magyarázni, vagy tudná magyarázni? Tényleg szinte semmit nem tudok róla.
Valaki el tudná nekem magyarázni a kötelezettség és a forrás között a különbség?
Tőzsdézés alapjait valaki el tudná magyarázni?
Valaki el tudja magyarázni hogy hogy kell brókercéget alapítani? És hogy a brókercégek honnan szerzik a rêszvényeket? Más brókercégektől?
Valaki el tudná nekem magyarázni mi az a tőzsde, érthetően?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!