Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki küldött már vissza terméket ennek a netes boltnak? Top4running?

Egy-két kérdésem lenne csak. Lehet abból gondom, ha IBAN számot kérnek a visszaküldő papíron? Két papír volt rajta, azt írják, hogy a cimke ne legyen eltávolítva, de más oldalon pl answear-nál nem volt ez gond. Az is lehet, hogy a ruhához tartozó belső cimkét említik? Megtartottam őket, ezeket elég ha vissza kötöm ahol voltak? Lentre teszek képet erről. Köszönöm a segítséget. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Top4Running, ruha, sport, rendelés, áru, visszaküldés

máj. 21. 15:32  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

[link]

# 1/1Időpont máj. 21. 15:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
AliExpressrõl lehet postára rendelni a terméket?
Jófogáson Háztól házig szolgáltatással rendeltem egy terméket. Az eladó jóváhagyta, de nem vagyok neki szimpi?
Dropshipingen napi 200 terméket el lehet adni?
Miért. Irányít az oldal egy társkereső oldalra, és miért kínál átverős terméket?
Lehet olyan kérdést kiírni, amiben arra kérdezek rá, van-e olyan ember, akivel itthon már nem kapható, külföldről beszerezhető terméket tudnék behozatni, vagy ez már apróhirdetésnek minősül?
Feeder bot és orsó vásárlás előtt állok, tudnátok megbízható, márkás terméket ajánlani? Daiwaban és shimanoban gondolkodtam, folyón horgászok!

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!