Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Legal Rest Zrt-vel?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet (se tértivevény, se semmi), hogy tartozom nekik egy régi ki nem fizetett T-Home-os számla miatt. És a kamat ennyi meg annyi és, ha nem fizetek ez lesz meg az lesz. Telefonon zaklatnak és nem hajlandóak sem írásban kommunikálni, sem igazolni a tartozás jogos követelését semmilyen dokumentummal. Magyarán fizessek nekik bemondásra.

2019. máj. 23. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Igen, mi is hasonlóan jártunk, szerintük küldtek levelet többet is, amit mi nem vettűnk át, de szintén írásos dokumentumot nem hajlandóak adni. Annyi a probléma, hogy amelyik címet emlegetik, ott nem laktunk soha az életben! Szintén T=Home és olyanunk sem volt, csak Digi! Továbbviszem az ügyet, nem hagyom!
2020. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Annamária válasza:
Sziasztok én a múlt héten kaptam egy levelet tőlük és ma már a számlámrol próbálták levonni a pénzt Felhívtam őket és állítólag 2015 nem valami tartozásom volt a T Homenál.Hozzateszem nem volt . Úgyhogy szeretném kérdezni hogy a rendőrségre menjek vagy hová.Ti mit csináltatok?
2022. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Reni88! válasza:
Sziaasztok! Én múlt héten kaptam levelet végrehajtotolhogy a legalgroup követel tőlem 230.000 forintot ami àlitolag közüzemi szamlàbol keletkezett. Ha lenne közüzemi tartozàsom akkor ki kapcsolnàk a szolgàltatàst. A papír végén összesen 497.555forintot. Meg próbáltam fel venni velük a kapcsolatot, se e-mailre, se telefont nem vették fel. Most mit tegyek. Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm szépen!
2023. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem vmi 9200 ft ot tartozast szamlaztak ki 77.000 ft al ami azt se tudom h mi
márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!