Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt még olyan fiatal aki...

Van itt még olyan fiatal aki budapesti ingatanra harácsolt Nyugaton dolgozva, csak mivel irtóra megdrágultak ott a lakások, összedőlt az álma? Mire gyűjtötök most?

Figyelt kérdés
engem lelkileg is teljesen tönkretett a budapesti ingatlanlufi.
2019. máj. 25. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen oszedolt nekem sajnos 11 lakast akartam venni de csak 8at tudtam
2019. máj. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A kinti fizetésem is ehhez igazodott, így annyira nem lepődtem meg az árakon. Bár én fél éve vettem, és elég jó helyen, de azóta nem követem az árakat.
2019. máj. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább vidéken vettem 3-at, mint Pesten egyet, de sok ex munkatársam már a kint tartózkodás ideje alatt vett Pesten amit évekre kiadtak, azzal arányosan nőtt a harácsolni valójuk. Most meg már hazajöttek elég sokan belőlük és élik az életüket. :-)
2019. máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi nem szívta meg senki:)
2019. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
A nyugati fizetésekhez képest a budapesti lakásárak drágulása nem annyira szívás mint gondolod. Igen, írtóra megdrágultak, de közel sem vált lehetetlenné lakást venni külföldi fizetésből megtakarított pénzből.
2019. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
87%
Tegyük hozzá, hogy a brutálisan gyenge forintárfolyam miatt aki most euróban, vagy svájci frankban kap fizetést, az nagyon jól járt.
2019. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Minden évben volt és van olyan időszak amikor gyenge az árfolyam, olyankor célszerű átváltani a megtakarításokat, vagy átvezetni a devizaszámlák között. Éven belül csak árfolyam nyereségen több 100.000 Ft könyvelhető el, de igazából ez csak kis adalék a megtakarítási összegekhez képest, amiből a vételár fedezhető ( igaz az sem egy év alatt fog összegyűlni, maximum csak vidéki kis értékű ingatlan esetén ) .
2019. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!