Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Lehetséges-e visszaigényelni PayPalon keresztül egy E-Bay-en vásárolt termék árát?

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy még március 20.-án rendeltem egy terméket E-Bayről, aminek a szállítás végső időpontja május 20.-án járt le. Írtam is az eladónak, hogy nem érkezett meg. Erre Ő egy nagyon kedves levélben 100x bocsánatot kért, s mondta, hogy küldenek egy másikat ha az nekem megfelel. Mivel nekem sürgős volt a termék, ezért rendeltem egy másikat máshonnan de mivel nem tartottam nagy gondnak ha 2 is van belőle, ezért azt mondtam neki, hogy rendben küldjön egy másikat. Ezek után mondta, hogy 24 órán belül feladja egy jobb shipping comp.-val, s megkért, hogy addig is zárjam le a "case"-t. Én naívan meg is tettem, de persze azóta sem kaptam választ, s ahogy olvasgattam E-Bayen nem is lehet ezeket újranyitni. Nem az a 4000 FT bánt, csak az igazságérzetem. Szerintetek a PayPal eljár az ilyen ügyekben, esetleg saját tapasztalat? Tudom én voltam a hülye...sajnos a mai világban nem szabad naívnak lenni :/

Keress kérdéseket hasonló témákban: PayPal, eBay

máj. 25. 12:16  Privát üzenet  

A válaszok
Paypal-nál érdeklődnék.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 25. 15:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, akkor lehet írok nekik...Csak gondoltam azért kérdezem meg itt előbb, mert 1x volt rá példa, hogy egy másik oldalról épp emiatt bannoltak le, hogy nem az Ő supportjuknak írtam. :/

# 2/5Időpont máj. 25. 18:20 Privát üzenet

Majus 20?

Ebay--resolution center--dispute

Az eladó ad egy solutiont megnyomod hogy nem fogadod el money back

Azt kész. Visszakapod.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 25. 19:18 Privát üzenet

Ja most olvasom megvolt csak lezartad hogy minden rendben

Hát akkor nincs megoldás átvert

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 25. 19:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Időközben írtam egy e-mailt az ebaynek, melyben megfogalmaztam kellő részletességgel a problémámat, s rá egy napra már vissza is utalták a pénzt. (Remélem az eladót is valamiféle negatív retorzióban részesítik)

# 5/5Időpont máj. 29. 15:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Online felületen rendelt, hibásan megkapott termék esetén milyen jogaim/lehetőségeim vannak, illetve mit tudok tenni?
Hogyan lehet az, hogy egy hónapja rendeltem a Wish-ről átlagosan 100-200Ft volt a szállítási költség még az 1000Ft-os termékre is most pedig szinte mindenhol ugyanannyi, mint a...
Mit tegyek ha a postai nyomonkövetés szerint megérkezett az ebayről rendelt termék de én nem vettem át?
E-bayen nem jött meg egy termék, és ha minden gond nélkül visszakapom az árát, akkor pozitív értékelést kell adni az eladónak ugye? Attól függetlenül, hogy a termék nem érkezett...
Rendeltem aliexpressről és nemérkezet meg a termék de már lejárt a várakozási idő ilyenkor hogyan tudom visszaigényelni a pénzem?
PayPal-on keresztül vásárolt, eltünt termék árát melyik menüpontban tudom visszaigényelni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!