Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges-e visszaigényelni...

Lehetséges-e visszaigényelni PayPalon keresztül egy E-Bay-en vásárolt termék árát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a problémám, hogy még március 20.-án rendeltem egy terméket E-Bayről, aminek a szállítás végső időpontja május 20.-án járt le. Írtam is az eladónak, hogy nem érkezett meg. Erre Ő egy nagyon kedves levélben 100x bocsánatot kért, s mondta, hogy küldenek egy másikat ha az nekem megfelel. Mivel nekem sürgős volt a termék, ezért rendeltem egy másikat máshonnan de mivel nem tartottam nagy gondnak ha 2 is van belőle, ezért azt mondtam neki, hogy rendben küldjön egy másikat. Ezek után mondta, hogy 24 órán belül feladja egy jobb shipping comp.-val, s megkért, hogy addig is zárjam le a "case"-t. Én naívan meg is tettem, de persze azóta sem kaptam választ, s ahogy olvasgattam E-Bayen nem is lehet ezeket újranyitni. Nem az a 4000 FT bánt, csak az igazságérzetem. Szerintetek a PayPal eljár az ilyen ügyekben, esetleg saját tapasztalat? Tudom én voltam a hülye...sajnos a mai világban nem szabad naívnak lenni :/



2019. máj. 25. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Paypal-nál érdeklődnék.
2019. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor lehet írok nekik...Csak gondoltam azért kérdezem meg itt előbb, mert 1x volt rá példa, hogy egy másik oldalról épp emiatt bannoltak le, hogy nem az Ő supportjuknak írtam. :/
2019. máj. 25. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Majus 20?

Ebay--resolution center--dispute

Az eladó ad egy solutiont megnyomod hogy nem fogadod el money back

Azt kész. Visszakapod.

2019. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja most olvasom megvolt csak lezartad hogy minden rendben

Hát akkor nincs megoldás átvert

2019. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Időközben írtam egy e-mailt az ebaynek, melyben megfogalmaztam kellő részletességgel a problémámat, s rá egy napra már vissza is utalták a pénzt. (Remélem az eladót is valamiféle negatív retorzióban részesítik)
2019. máj. 29. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!