Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudom letiltani Vaterán,...

Hogy tudom letiltani Vaterán, hogy a nem regisztrált emberek is tudjanak vásárolni tőlem?

Figyelt kérdés
Be van állítva a licit korlátozás minimum 90%-al rendelkezőekre, mégis a fix áras termékeim simán leütik nem regisztrált egyének, akinek többségének fingja nincs arról mit csinál és valójában mi ez az oldal. Hogy lehet ezeket letiltani?

2019. máj. 26. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Diszkrimináció lenne.

Ha a vatera szabályzata engedi őket vásárolni, neked is el kell fogadnod!


Egyébként én is sokat vateráztam, hidd el a regisztrált userek között is van elég problémás.

2019. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Diszkrimináció persze. Had döntsem már el én, hogy kinek engedem a vásárlást saját magamtól. Ha a regisztrált tagokat jogom van szelektálni a nem regisztráltakat nem, akkor az nem diszkrimináció? Amúgy meg nem kell bemutatni ki milyen, jó pár éve vaterázom. Nevetséges, hogy nincs ilyen opció.
2019. máj. 26. 09:13
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nincs, mert a versenyhivatal azonnal megbüntetné őket.
2019. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért büntetné? Totál logikátlan amit írtok. Először is egy rahedli oldal van, ahol regisztrációhoz kötött a vásárlás. Másodsorban nem azt kérdeztem, hogy a Vatera unblokk miért nem tiltja le az összes nem regisztrált embert, hanem, hogy én, mint felhasználó miért nem tehetem ezt meg? Ha a regisztrált tagok licitálását/vásárlását úgy korlátozom, ahogy nekem tetszik, akkor mégis mi a franc a logika abban, hogy aki nem regisztrált az meg érinthetetlen? Ez egy baromság. Se nem felhasználó barát, se jogilag semmi értelme.
2019. máj. 26. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Elég sok oldalon vásárolok, egyiken se volt regisztrációhoz kötve.

A versenyhivatal, pedig azért büntetné meg, meg mert egy réteget kizár a vásárlásból. Ez ennyire egyszerű.

2019. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neked tényleg nagyon lassú a felfogásod. De akkor leírom harmadjára is. Nem azt szerentém, hogy a vatera tiltsa le az összeset, hanem, hogy nekem legyen rá lehetőségem, éll ugyanúgy ahogy ezt a regisztrált tagokkal is megtehetem jelenleg. Érted már?
2019. máj. 26. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Inkább örülnél, hogy valaki megveszi a vackaidat!

Hisztipók!

2019. máj. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hisztipók? Hány éves vagy 8? Felejtsük el a kérdést. Reménytelen.
2019. máj. 27. 07:01
 9/10 anonim ***** válasza:

A Vatera azért vezette be a regisztráció nélküli vásárlási lehetőséget, hogy minél több vásárló legyen.

Nem tudod letiltani a regisztráció nélkülit, nincs ilyen funkció.

Tudom, hogy idő, de egyszerűen magyarázd el nekik, hogy ez nem apróhirdetési oldal, hanem itt "kötelező" megvenni a terméket.


Az viszont bizony igaz, hogy regisztrált vásárlók között is akad problémás.

2019. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is leírom neked, mert lassú a felfogásod. Nem korlatozunk senkit a jogaiban. Még te sem.

Ezért noncs rá lehetőséged, mert törvénybe ütközik.

Ha kereskeds van kockázatod. Ezt a haszonnal kompenzálod. Érted ugye?

2019. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!