Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hol tudok olyan diákmunkát találni, amit nem feltétlenül kell egyedül csinálni, hanem mehetünk párosával?

Barátnőmmel együtt akarunk diákmunkázni, de az a baj, hogy ő még csak 15. Én már betöltöttem a 16-ot, szóval azzal nincs gond. Mik azok a munkák, amik nem feltétlen egyedüliek?

16/l

Keress kérdéseket hasonló témában: diákmunka

máj. 26. 15:41  Privát üzenet  

A válasz
Menjetek felszolgálónak valami nyáron jól menő helyre. 15 éves is mehet.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 26. 16:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tizenöt éves vagyok és nőgyógyászhoz szeretnék menni, ehhez feltétlenül kell jönnie szülőnek is vagy mehetek egyedül?
Azok akik otthon kezdtek el egy nyelvet tanulni (nem feltétlenül az alapoktól) milyen tapasztalataik voltak?
Ha bérletet veszek egy uszodába, akkor egyedül úszhatok kedvemre x ideig, vagy feltétlenül kell valami tréner/úszómester?
Egyedül is be lehet tanítani egy kutyát, vagy feltétlenül kell a kutyasuli neki?
A kanárit ki lehet engedni a szobában egy kis időre? Nem lesz tőle baja? Hogyan tegyem vissza a kalitkába? :D És feltétlenül kell neki egy társ vagy nem baj ha egyedül van?
Egyedül érzem magam az emberek közt. Ez feltétlenül baj?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!