Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Logibet tapasztalata van...

Logibet tapasztalata van valakinek? Van itt olyan aki hosszabb ideje használja illetve akinek csalódás volt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyenek kiveltel nelkul mind csalnak. Nem egyet nem kettot kiprobaltam, mint csalt valahogy. Persze lehetnek jo szeriak. Volt ami jo volt de az is par honap utan teljesen buko lett. Ha kiprobalod esetleg akkor ne fogadd hanem mondjuk 1 honapig csak figyeld hogy nem csalnak-e.
2019. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pontosan mire gondolsz, hogy csalnak?
2019. aug. 16. 23:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Mas szorzot irnak ki mint ami, bar ez annyira nem csalas, mert azok valtoznak, vagy a vesztes tippeket torlik vagy atirjak.
2019. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 cumanian válasza:
61%
A legtöbb ilyen oldalon kihagyják a statisztikából a vesztes fogadásokat. Én hónapokig előfizettem egy ilyen oldalon, egy füzetben vezettem minden tippet és eredményt. Százszámra maradt ki a statisztikájukból vesztes fogadás.
2020. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hookuszpook ***** válasza:
0%

Senki nem tud biztosra menni egy meccs kimenetelét illetően. Mindig történhet valami, amitől ellenkező eredmény születik, még a legegyértelműbb helyzetben is. Sőt, ebből van általában a legnagyobb bukta, hiszen kis oddsra nagy pénzt teszel fel...

Ha megtennéd, hogy fizetsz azért, hogy nyerhess, akkor érdemes olyan módszert használni, amivel valóban biztos a nyereség. Már a fogadás pillanatában. Ráadásul nem is feltétlenül kell érte fizetned. Ha megelégszel kisebb nyereségekkel, akkor ingyen is megoldhatod.

Itt nem írhatom le, hol olvashatsz erről részletesebben, de ha érdekel, írj privátban. Üdv

2020. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 baluman válasza:
100%

Figyelemmel kísérem őket 3/2 vagy 5/3 szelvényénél ők pénzfarmok.

Kint vannak a vesztesek is, nem törlik ki.

2021. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ha még aktuális a régi kérdés! A Logibet statisztikái valósak ! Megnézheti bárki őket visszamenőleg. Saját tapasztalat! Ezt csak azért írom le, mert mint mondtam valós tapasztalatom van, másrészt én is információhiányban szenvedtem anno, hogy melyik a megbízható tippadó oldal és melyik nem. Mert valóban sok az átverés, a hamisított statisztika. De a Logibet nem ilyen, ez az oldal a ritkábbik, vezetett és valós statisztikával. Remélem segített a válasz.
2022. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tamas7222 válasza:

2 éve használom a Logibetet, néha több, néha kevesebb sikerrel.


Pozitívumok:


- Jó tippmesterek.

- Tényleg hiteles statisztika, minden tipp visszakövethető, itt nincsenek ttbk jellegű csalások. Ez kuriózum a magyar piacon!

- Korrekt ügyfélszolgálat.

- Nagyon jó discordos közösség, ami segít eligazodni a tippekben.

- Különböző stílusú tippmesterek, mindenki megtalálhatja, amilyet éppen szeretne.


Negatívumok:


- Be-becsúsznak gyengébb időszakok a top tippmestereknél.

- A Logibet felülete nem igazán szép, de a push értesítések jól működnek.

- Indoklások hiánya.

- Túl sok a tippmester, nehéz szelektálni, hogy kit válassza és hogyan kövesd.


Összességében szerintem az egyik legkorrektebb szolgáltatás Magyarországon, ritka, hogy egyáltalán ne manipuláljon egy ilyen oldal semmilyen számot, de náluk így van.


Egyik pillanatról a másikra itt sem leszel dúsgazdag, de egy kis energiabefeketetéssel (+ a discordos csatlakozással) bőven lehet pluszolni. Mindezt barátságos áron.

2023. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tamas7222 válasza:

1/8-nak és 4/8-nak: Szerencsére ez itt nincs így. Szinte mindenhol így van, ezért sem élnek sokáig az ilyen kamu csoportok... de a Logibetnél nincs, ott minden odds és minden tipp utólag is leellenőrizhető, a teljes tiphistory letölthető.


Ez szerintem ami a legkirályabb a Logiban, hogy tudod, mire számíthatsz.

2023. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 rihekopo6969 válasza:
Pár éve sok ilyen vacakra feliratkoztam, de csak a Logibeten ragadtam ott. A varin gyerek és a buszkec gyerek tippjeit követem, stabilan szállítja mindkettő amit elvárok tőlük, de ami igazán tetszik az az átláthatóság. Mikor nem jön be a tipp azt is naplózzák, de ha a varin vagy a buszkec akit bekövetsz akkor nem igazán nyúlhatsz mellé. Azt fontold viszont meg, hogy az ügyfélszolgálatosuk akivel érintkeznem kellett elég fura fazon, konkrétan 2 órán át magyarázott arról hogy milyen mecsset elemez képkockánként és hogy találja ki belőle hogy milyen súlyos a játékos vállrándulása :D Kicsit autisztikusan szárazan szakmai elemzések alapján adnak tippeket, ami nekem drukker alkatként kicsit lelketlen, de legalább a roi stabil és visszakövethető. Akkor ajánlom őket, ha inkább befektetői szemléletű fogadó vagy. Itt nem posztolgatnak agyament kombókat 20x-es oddsal de én velük a növekedést stabilan tartom.
2023. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!