Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaügyi központ regisztráció...

Munkaügyi központ regisztráció törlése. Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb.két hete regisztráltattam magam munkanélküliként, mert szerettem volna megpályázni egy 6 hónapos támogatást vállalkozásra. Viszont többen is mondták utána, hogy amire szeretném, arra biztos nem kapom meg (kézműves dolgokat készítenék). Úgyhogy nem adtam be a kérelmet, hanem jelentkeztem két állásra, mehetek is betanulni az egyik helyre úgy néz ki. A kérdésem az, hogy ha be fog jelenteni a munkáltató, akkor nem töröl automatikusan a rendszer? Mondta az ügyintéző, hogy ha változás áll be jelentenem kell. De mi van ha nem jelentem, nem töröltetem magam, csak szimplán beállok dolgozni? Megbüntetnek?

2019. máj. 30. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem kapsz álláskeresésit, akkor ne bajlódj vele. Ha kapsz, akkor menj be szólni, hogy ne folyósítsák tovább.
2019. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kapok semmit.
2019. máj. 30. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit mondtak, kézműves termékek készítésére miért nem adják meg a 6 hónapos támogatást? A jövő héten készültem ezügyben bemenni.
2019. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy ilyenre nem szokták megadni, mert hiányszakmákat támogatnak, valamint mindenképpen kell hozzá végzettséget igazoló okmány. Nekem nincs, mivel ehhez nem kell, de a támogatás elvileg megköveteli. Hozzáteszem a nyomtatványban nem olvastam ilyet, de a támogatásért felelős fickó is ezt mondta. Mondták hogy próbáljam meg, max elutasítanak. De inkább hagyom.
2019. máj. 31. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, ez nem hangzik jól :(
2019. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!