Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpressről van olyan szállítási mód, ami a szállítási költségben fedezi a felmerülő VÁM-ot és ÁFA-t?

Egy 21 ezer forintos holmit szeretnék rendelni,ami csak fizetős szállításokkal lehetséges,4 ezertől 8 ezer forintig,köztük 2 DHL szolgáltatással.

Eddig limit felett csak telefont rendeltem Gearbestről és Spemall-ról,de ott állta a szállítás a felmerülő díjakat.

[link]

erről lenne szó.

máj. 30. 17:50  Privát üzenet  

A válasz

Nincs, mivel az oldal előre nem fogja tudni hogy az egyes országok mekkora adókat és eljárási költséget határoznak meg az adott termékre, így belekalulálni sem tudják.

Másrészt az egésznek értelme sincs, hiszen te az adókat az országodnak kell hogy megfizesd, míg a neten vásárlásnál a pénzt az oldal/eladó kapja meg.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 30. 18:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aliexpressről rendelt terméket DHL futárszolgálattal a vámkezelést hogyan kell intézni?
Aliexpressről rendelnék, de nem tudok pár dolgot pontosan, segítettek?
Mit csináljak, ha nem jöttek még meg az aliexpressről rendelt dolgaim?
Aliexpressről lehet úgy rendelni, hogy ne a lakcímemre hozzák ki?
Az aliexpressről rendelt csomagom miért érkezik meg később, mint a barátomé?
AliExpressről visszajár a pénz ha nem úgy küldik a csomagot ahogy én akartam?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!