Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyertem sorjegyen a...

Ha megnyertem sorjegyen a főnyereményt akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem történt meg, de ha vennék egy sorsjegyet és lekaparnék mondjuk 10 milliót akkor mi lenne a teendő? Egy lottózóba kell ugyanúgy menni és ott felveszik az adataimat és a nyereményt majd utaljak? Vagy, hogy működik ez? Mit kellene tennem ha ilyen történne? Illetve ha a lottón 5-ös találatom lenne akkor azt, hogy kell tudatni a szerencsejáték zrt.-vel?

2019. jún. 2. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
A sorsjegy hátulján ott vannak a teendők. Van egy olyan, hogy nagy nyertes vonal a 200 ezer feletti nyeremény esetén azt kell hívni, ott elmondják mi a teendő, hova kell menni.
2019. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rá van írva a hátuljára. HA főnyereményed van akkor lehet kell majd egy nyiltakozat meg be kell menni személyesen, de sajnos még nem nyertem így nem tudom
2019. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igazából semmit, bolondok lettek volna olyat nyomtatni, amin elviszed a főnyereményt. Olcsóbb a blikkel lecikkeztetni egy-egy csodás esetet.
2019. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyereményátvétel összegfüggő.


A kisebb, 200ezer alattit átveheted akárhol, a legkisebb szerződött kis bodénál is.


A 200-400ezer közöttieket csak hivatalos szerencsejáték zrt által működtetett lottózókban.


400ezer-1millió közöttieket csak bizonyos nagyobb lottózókban.


1millió felett pedig a szerencsejáték zrt központjában.


Természetesen az összegek valószínűleg nem stimmelnek, csak példának hoztam a lépcsőfokokat.

A pénz mennyiségétől függ, hogy elég-e a szerződött partner, hivatalos de sima lottózó, nagy lottózó, vagy központ.

2019. jún. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3-as. Nyomtatnak főnyereményt, nincs benne csalás, aki másképp hiszi az hülye. Lehet hogy korrupt az ország de nem ennyire. Ha megnézed a nyeremények összegét, és a kiadott sorsjegy darabszámát megszorzod az árával kijön hogy pár száz milliót kaszálnak sorozatonként. Kifizetnek mondjuk 1,5 mrd-t közben visszajön rajta 1.8-2 amiből meg van 300-500 millió profit.
2019. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!