Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Rendeltem Aliexpressről ( China Post Air Parcel ). Azt írja a nyomkövetésnél, hogy : Arrive at destination country, fennt pedig : Parcel Status Arrived in destination country; awaiting customs clearance. Most mi a teendő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, rendelés, vám, vámolás, ügyintézés

jún. 3. 08:54  Privát üzenet  

A válasz
Megérkezett a célországba, vámkezelés alatt áll. Pár nap múlva kapsz egy ajánlott levelet a teendőkkel, vagy ha nincs teendő megkapod a küldeményt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 3. 09:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

13 Napja nem változott semmi, azért kérdezem.

# 2/2Időpont jún. 3. 13:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miskolc Tiszai pályaudvar járműjavító telephelyen kígyó síkló van? Ha igen mi a teendő?
Mi a teendő, ha az amazonról rendelt dolgaim nem érkeztek meg a várt időpontig?
Ha megnyertem sorjegyen a főnyereményt akkor mi a teendő?
Miskolc TS Hungária tiszai pályaudvar mellett járműjavító telephelyen kígyó, síkló, róka van ott gyakran? Ha igen mi a teendő?
Nem veszi át a Foxpost csomagot, ilyenkor mi a teendő?
Rendeltem ebayról pár csomagot de az egyik eladó nem azt küldte amit rendeltem. Mi a teendő ilyenkor? Érdemes neki írni? Ha igen akkor kb mit?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!