Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy dőlnek még be emberek ilyen átveréseknek?

Egyszerűen nem értem, mikor emberek ilyen jöttment "csodabrókerekre" tíz meg több tíz millió forintokat bíznak rá. Rengeteg ilyen károsult van. Én valamiért azt hinném hogy aki ma Magyarországon ennyi tartalékot fel tudott halmozni, az nem ül fel ennyire béna csalóknak. Valaki meg tuja magyarázni nekem ezt a jelenséget?

jún. 4. 20:16  Privát üzenet  

A válaszok
Akinek könnyen jön a pénz, annak általában könnyen is megy. Akinek nem társul pénzügyi tudás a szerzett vagyonhoz, az hajlamos rossz döntéseket hozni.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 4. 20:19 Privát üzenet

Pedig egyszerű a válasz: a kapzsiság miatt.

És ezek nem könnyen szerzett pénzek, hanem sok esetben komplett élet megtakarításait herdálják el a 10-20-akárhány százalékos haszon reményében.

Most az államkötvény a sláger a kapzsik körében. De az legalább biztonságos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 4. 20:39 Privát üzenet

Ha az embernek azt mondják, amit hallani akar, akkor általában el is hiszi. Erre utaznak a csalók.

https://www.youtube.com/watch?v=ZQ6Y_W4hWIA

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 5. 05:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom megérteni. Persze én is örülnék, ha valaki azt mondaná hogy meg 10-100x-ozza a pénzem, de úgy is az lenne az első ami felmerül bennem hogy ez csak egy újabb lehúzás.

# 4/4Időpont jún. 5. 10:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudom letiltani Vaterán, hogy a nem regisztrált emberek is tudjanak vásárolni tőlem?
Megéri a (sport) fogadás azt az időt, amit belefektetnek az emberek?
A BKK tényleg csodálkozik, hogy bliccelnek az emberek, ha a 3 perces távot a busz 26-27 perc alatt teszi meg?
Miért nem fiatalon kapnak inkább nyugdíjat az emberek?
Sikeres üzletemberek/vagyonos emberek! Ti hogyan titkoljátok el a pontos vagyoni helyzeteteket úgy, hogy megőrizzétek a hitelességeteket és az őszinteség látszatát?
Vannak emberek akik nem balekként szállnak be egy piramisjátékba?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!