Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy dőlnek még be emberek...

Hogy dőlnek még be emberek ilyen átveréseknek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, mikor emberek ilyen jöttment "csodabrókerekre" tíz meg több tíz millió forintokat bíznak rá. Rengeteg ilyen károsult van. Én valamiért azt hinném hogy aki ma Magyarországon ennyi tartalékot fel tudott halmozni, az nem ül fel ennyire béna csalóknak. Valaki meg tuja magyarázni nekem ezt a jelenséget?
2019. jún. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Akinek könnyen jön a pénz, annak általában könnyen is megy. Akinek nem társul pénzügyi tudás a szerzett vagyonhoz, az hajlamos rossz döntéseket hozni.
2019. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyszerű a válasz: a kapzsiság miatt.

És ezek nem könnyen szerzett pénzek, hanem sok esetben komplett élet megtakarításait herdálják el a 10-20-akárhány százalékos haszon reményében.

Most az államkötvény a sláger a kapzsik körében. De az legalább biztonságos.

2019. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az embernek azt mondják, amit hallani akar, akkor általában el is hiszi. Erre utaznak a csalók.

https://www.youtube.com/watch?v=ZQ6Y_W4hWIA

2019. jún. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom megérteni. Persze én is örülnék, ha valaki azt mondaná hogy meg 10-100x-ozza a pénzem, de úgy is az lenne az első ami felmerül bennem hogy ez csak egy újabb lehúzás.
2019. jún. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!