Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress-en ez mit jelent?...

Aliexpress-en ez mit jelent? Van még vele valami dolgom?

Figyelt kérdés

Most használtam ekőször az oldalt, nem igazán értem. Ez például micsoda?


[link]


Értem, hogy utólag kell jeleznem, hogy megkaptam és akkor küldik csak az árát a feladónak, de nekem van még ezzel valami dolgom, ha már kifizettem, vagy ez a másik személyre vonatkozik, hogy ennyi ideje van feladni, vagy mi? És egyébként sima posta hozza vagy futár? Utóbbi problémás, mert nem vagyok otthon és nyáron nem is fogok túl sokat itthon tartózkodni.


2019. jún. 4. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti, hogy mennyi ideje van feladni az eladónak. Szóval neked nincs semmi dolgod vele, csak ha majd megjön a csomag.


Sima posta.

2019. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az létezik, hogy minden nyomkövető oldal mást ír? Az AE szerint még mindig csak szállításra készen, de fel se adták a gépre, egy másik szerint már elhagyta a budapesti repteret is, a Magyar Posta meg szintén csak annyit ír, hogy Kínában beérkezett a csomagolóba.
2019. jún. 17. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyomkövetést nem éri meg nézni. Én mikor még csak újonc voltam ebben az egész Aliexpressen, akkor még nézegettem a nyomkövetést, de rájöttem, hogy nagyon pontatlan, meg minden. Szóval nem valami mérvadó a tapasztalataim szerint az amit ott ír. :)
2019. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az AE még mindig csak előkészítésre írja a feladó országában, a Magyar Postánál meg délután óta az van, hogy ma reggel a központból belföldi szállításra átadták. Fura ez. Küldöldi nyomkövetőknél is néztem, azok meg valahol félúton vannak most is. De elvileg akkor ma meg is jön. :)
2019. jún. 17. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!