Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpress-en ez mit jelent? Van még vele valami dolgom?

Most használtam ekőször az oldalt, nem igazán értem. Ez például micsoda?

[link]

Értem, hogy utólag kell jeleznem, hogy megkaptam és akkor küldik csak az árát a feladónak, de nekem van még ezzel valami dolgom, ha már kifizettem, vagy ez a másik személyre vonatkozik, hogy ennyi ideje van feladni, vagy mi? És egyébként sima posta hozza vagy futár? Utóbbi problémás, mert nem vagyok otthon és nyáron nem is fogok túl sokat itthon tartózkodni.

jún. 4. 22:39  Privát üzenet  

A válaszok

Az azt jelenti, hogy mennyi ideje van feladni az eladónak. Szóval neked nincs semmi dolgod vele, csak ha majd megjön a csomag.

Sima posta.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 4. 22:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az létezik, hogy minden nyomkövető oldal mást ír? Az AE szerint még mindig csak szállításra készen, de fel se adták a gépre, egy másik szerint már elhagyta a budapesti repteret is, a Magyar Posta meg szintén csak annyit ír, hogy Kínában beérkezett a csomagolóba.

# 2/4Időpont jún. 17. 12:00 Privát üzenet
Szerintem a nyomkövetést nem éri meg nézni. Én mikor még csak újonc voltam ebben az egész Aliexpressen, akkor még nézegettem a nyomkövetést, de rájöttem, hogy nagyon pontatlan, meg minden. Szóval nem valami mérvadó a tapasztalataim szerint az amit ott ír. :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 17. 22:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az AE még mindig csak előkészítésre írja a feladó országában, a Magyar Postánál meg délután óta az van, hogy ma reggel a központból belföldi szállításra átadták. Fura ez. Küldöldi nyomkövetőknél is néztem, azok meg valahol félúton vannak most is. De elvileg akkor ma meg is jön. :)

# 4/4Időpont jún. 17. 23:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendeltem Aliexpressről ( China Post Air Parcel ). Azt írja a nyomkövetésnél, hogy : Arrive at destination country, fennt pedig : Parcel Status Arrived in destination country;...
Kevesebb terméket kaptam Wishen, de miért?
Aliexpressről rendelt terméket DHL futárszolgálattal a vámkezelést hogyan kell intézni?
AliExpressen ha még nem adták fel a rendelést és én lemondok akkor visszakapom a pénzt? Egyáltalán le tudom mondani vagy már nem?
Aliexpressről rendelnék, de nem tudok pár dolgot pontosan, segítettek?
Rendeltem ebayról pár csomagot de az egyik eladó nem azt küldte amit rendeltem. Mi a teendő ilyenkor? Érdemes neki írni? Ha igen akkor kb mit?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!