Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A SZÉP kártya vendéglátás...

A SZÉP kártya vendéglátás zsebébe tehető éves maximális 150 ezer Ft-ot kérhetem egy évnél rövidebb időtartamra is, vagy a havi 12500 Ft a fő szabály?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Havi limit van. Ha nagyobb összeget szeretnél egyben, válaszd pl a szállás zsebet.
2019. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mehet több is. Éves limit van.


Férjem nem év elejétől kapja, és 16600 Ft-ot utalnak idén a vendéglátásra, mert a maxot kértük. Így lesz meg év végéig a 150 kb.

Jövőre már kevesebb jön havonta rá.

2019. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éves limit van, de a munkáltató dönthet úgy, hogy havi limitet is megad. Én például év közben kezdtem a mostani munkahelyemen, és havi 18 ezret kapok a vendéglátásra. Az előő munkahelyemen is lehetett variálni, volt, hogy hónapokig nem kértem, utána meg egy összegben 60 ezret.

De párom októbertől kapott cafeteriát a munkahelyén, és 12500 volt a max, amit kérhetett, hiába messze nem érte el összesen a 150-et. De ez le van írva a cafeteria szebályzatban.

2019. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!