Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Lehet jelentkezni alkalmi leltározásra?

Egyszer hallottam, hogy volt valaki egy csak hétvégére azt hiszem a Newyorkerben pakolni és leltárt készíteni, de csak arra a pár napra, kifizették és viszlát.

Bármennyit kerestem, de nem találtam hasonlót.

Valaki hallott már ilyenről. El tudna nekem küldeni linket vagy valami elérhetőséget? Érdekelne egy ilyen lehetőség:)

Előre köszi! :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: hétvége, alkalmi, bolt, leltározás

jún. 7. 14:08  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Diákmunkánál van-e valami időbeni korlátozás, mint pl. az alkalmi munkánál a 90 nap?
Milyen kötelezettségek elé állíthat a munkáltató alkalmi szerződés esetén?
Vállalhatok 2 alkalmi munkát egyszerre?
Megfelelek az FHT-hez szükséges 30 nap munkaviszonynak?
Tudtok olyan templomot/gyülekezetett ahol fizetnek azért hogy ott legyél?
Alkalmi munkánál (bolti kisegítés,3 nap) köteles vagyok előre jelezni, hogy terhes vagyok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!